Як відомо, в 2016 році подружжя Бейонсе та Jay-Z переживало не найкращі часи. Все тому, що музикант зрадив своїй дружині. Поп-діва тоді випустила альбом "Lemonаde", у піснях якого простежувалась тема зради. Особливу увагу прихильників привернула пісня "Sorry", в якій Бейонсе співала: "він краще зателефонує цій Беккі з її красивим волоссям". Однак після хвилі скандальних новин Бейонсе все ж пробачила свого чоловіка та не дала шлюбу розпастись.

Читайте також: Папараці підловили Бейонсе на відпочинку в Італії: фото

Після кількох років сімейної ідилії в ЗМІ з'явилась інформація, про яку ж "Беккі" могла співати Бейонсе. Деталі подружньої зради Jay-Z розповіла модель Ембер Роуз, передає Radar Online. Зірка впевнена, що репер закрутив роман з акторкою Гвінет Пелтроу.

Я дійсно думаю, що Гвінет Пелтроу – це "Беккі з гарним волоссям". Я дійсно відчуваю, що це вона була коханкою Jay-Z,
– заявила Ембер Роуз.


Архівне фото: Бейонсе з Jay-Z та Гвінет Пелтроу

Для підтвердження своїх слів модель навела кілька фактів. Зокрема, що Бейонсе дружила з Гвінет, однак у 2016 році вона різко перестала з нею спілкуватись. Окрім цього, після скандальних новин про зраду репера акторка подала на розлучення зі своїм чоловіком Крісом Мартіном.

"Вони були друзями, а потім я перестала бачити Гвінет Пелтроу із Бейонсе. Але Бейонсе досі з Jay-Z", – додала Ембер Роуз.

На такі зяви моделі вже відреагували представники Гвінет Пелтроу. Прес-секретар акторки назвав припущення Ембер Роуз "цілковито абсурдними та на 100% неправдивими".