Поки Тіна Кароль виступає з гучними заявами, Іванна Онуфрійчук відпочиває на Мальдівах разом з чоловіком. Вона опублікувала нові фото з відпочинку.

Читайте також Тіна Кароль прийшла на "Голос країни" після заяв про інтриги на шоу

Та у новому дописі телезірки сховалось послання для шанувальників. Зірка лаконічно підписала кадри й натякнула, що Тіна Кароль розпускає плітки.

І поки хтось розводить плітки, ми насолоджуємось сонцем, теплом і життям навколо,
– написала Іванна Онуфрійчук.


Іванна Онуфрійчук / Фото з інстаграму ведучої

Скандал навколо Кароль та Онуфрійчук

  • За два дні до першого ефіру нового сезону "Танців з зірками" представники каналу оголосили, що Тіна Кароль не буде ведучою голдруму. Її замінила Іванна Онуфрійчук.
  • Іванна розповідала, що після відмови Тіни Кароль брати участь у шоу, продюсер Володимир Завадюк зателефонував їй особисто, Вона не проходила кастинги нібито тому, що "непогано зарекомендувала себе як ведуча балкону в минулих сезонах".
  • Однак Тіна Кароль вперше за довгий час порушила мовчання й заявила, що насправді місце Онуфрійчук на шоу – куплене. Вона, Юрій Горбунов та сама Тіна мали вести шоу утрьох. Але зірка відмовилась, бо не бачила в цьому успіху.
  • Водночас представники каналу 1+1 наголосили, що взяли Іванну Онуфрійчук на роль ведучої, бо вирішили дати дорогу молодим. Тоді як Тіна Кароль покинула місце ведучої через те, що з нею не вдалося узгодити фінансові питання.