Україну підтримують світові лідери та публічні особи. Словами підтримки поділилась донька Дональда Трампа Іванка Трамп.

Читайте також "Міс Україна Всесвіт" Анна Неплях зізналась, скільки "набрала" за час війни

Іванка Трамп зустрілась з біженцями з України

Іванка Трамп приїхала до Польщі, де зустрілась з українськими біженцями. Вона спілкувалась з дітьми та підлітками, гралась з ними в ігри, заграла на гітарі з одною з дівчат, а також пригощала усіх їжею. Іванка спілкувалась і з дорослими, поділившись словами підтримки. Окрім того, Трамп зустрілась з польськими лідерами та подякувала їм за те, що надали прихисток українцям.

Я вдячна за те, що провела останні кілька днів у Кракові та Варшаві, щоб зустрітися з українськими та польськими релігійними лідерами, які виявили стільки співчуття та любові до потребуючих українських сімей,
– написала вона в інстаграмі.

"Нескінченно натхненний мужністю, витонченістю та силою багатьох українських біженців, яких я зустріла у Польщі, а також глибоким співчуттям та героїчними діями місцевих лідерів, які допомагали цим родинам у цей тяжкий час. Хай Бог благословить вас усіх!" – додала жінка.

Іванка Трамп з українськими біженцями / Фото з інстаграму Іванки Трамп

У коментарях їй дякують за допомогу та підтримку:

  • "Дякуємо, що поширюєте це";
  • "Ти надихаєш";
  • "Ти така мила";
  • "Це прекрасна жінка з добрим серцем";
  • "Спасибі за це".

Зауважимо, ще в березні Іванка Трамп виявляла підтримку Україні. Зокрема, вона передала зі Сполучених Штатів гуманітарну допомогу – мільйон страв для українців, що становить близько 70 тонн. У дописі бізнесвумен не забоялась назвати Росію країною-агресором.

"Народе України, ви в наших серцях, ви в наших молитвах, і ваша мужність перед обличчям насильства та негараздів надихає. Нехай Бог благословить вас у вашій героїчній боротьбі. Для українців, які так несправедливо страждають від російського вторгнення в їхню країну", – писала Іванка.