Ivan Navi розповів, що з ним такого ще не траплялось, щоб зі знімального майдачинка його везли у лікарню. Але він радий, що все завершилось добре, адже, за його словами, "апендицит міг розірватись в будь-який момент, а операція була набагато складніша, ніж планували".

Читайте також Подумала, що моє серце зупиниться, – Христина Горняк розповіла про травму мами

"Зі знімального майданчика на операційний стіл. Такого у мене ще не було. Зараз в реанімаційній палаті відходжу від операції, яку вночі зробили в клініці інституту хірургії ім.Шалімова... Пів дня на зніманнях я думав, що це просто мене прихопив шлунок, спазм, який от-от пройде, але знеболюючі, які мені колов лікар на майданчику не домомагали… На той момент, я вже майже не міг стояти на ногах, але думав, що воно пройде, як проходило завжди", – поділився Ivan Navi та додав, що саме за рекомендацією лікаря на зйомках він поїхав у лікарню, аби зробити УЗД, оскільки він підозрював, що це може бути апендицит.

Зараз співак почувається добре після перенесеної операції у ніч з 27 на 28 квітня, та буде поступово відновлювати здоров'я.

Варто додати, що у березні 2021 року Ivan Navi вакцинувався від коронавірусу. Він щепився вакциною Covishield в одній з лікарень Львова.