Виконавець зазначив, що не хоче активно його висвітлювати, бо "ні до чого хорошого це не призводить". Втім, з народженням сина Дарія вирішив прочинити завісу. Тож, співак розсекретив ім'я та професію своєї дружини. Крім того, він розповів, як зробив пропозицію та зізнався, хто обирав ім'я первістка.

Не пропустіть Акторка Дар'я Петрожицька виходить заміж: хто її новий обранець

Ivan NAVI розповів деталі про своє сімейне життя

В ексклюзивному відкритті відомий артист поділився, що з дружиною вони разом вже протягом тривалого періоду, але відмовився розкривати точну тривалість. Кохану співака звати Романія і вона за професією хірург-стоматолог.

До того ж виконавець розповів про освідчення. Як виявилося, це відбулося вдома в Івана на дні народженні його батька. Згодом зіркова пара відсвяткувала камерне весілля в колі найрідніших.

Казкового освідчення не було. Все було якось банально. У мене вдома. На дні народження мого батька. Я освідчився їй. І все далі полетіло, як в тумані. Справили невеличке весілля на 18 осіб, лише найближчі родичі. Навіть друзів не було,
– поділився співак.

"Неймовірна правда про зірок": дивіться відео онлайн

Ivan NAVI заговорив про сина

22 серпня співак вперше став батьком. Малюк народився о 14:37 з вагою 3,850 і зростом 55 сантиметрів. Артист був присутній на пологах. Він зауважив: "Це неймовірні емоції, коли тобі маленького привозять в палату. Ставлять тобі на груди, це тепло, коли він кричить. У мене просто, я лежу, трясусь, в мене сльози починають градом текти".

Виявилося, що ім'я для малюка обрав батько: "Я дуже люблю історичні фільми. Колись був король Дарій і чомусь мені це ім'я настільки запало в душу".

Ivan Navi з сином
Ivan NAVI з сином / Фото з інстаграму співака