Пропозицію Петрожицькій зробили в Італії цього літа. Вона погодилася стати дружиною Олексія і планує жити на дві країни.

Цікаво "Класно, коли тебе люблять": Ольга Мартиновська відверто розповіла про свого нового обранця

Дар'я Петрожицька виходить заміж

Після повномасштабного вторгнення акторка поїхала до коханого у Німеччину. Олексій родом із Харкова, але вже багато років живе у Гамбурзі, де працює аналітиком. Він не бере німецького громадянства, бо не хоче відмовлятися від українського.

Петрожицька зізналася, що це було кохання з першого погляду. Вона любить свого обранця за те, якою вона є поруч з ним.

"Я заручена. Це не те, що якийсь секрет. Просто нам двом здалося, що зараз це не дуже актуально… Мій маленький страх — жити на дві країни. Я не знаю, як це буде, але ми ризикнемо", – сказала акторка.


Дар'я Петрожицька показала обручку / Скриншот з відео

Виявляється, пропозицію коханий зробив їй в Італії цього літа. Це сталося в останній день подорожі, коли закохані каталися в гондолі у Венеції.

Ми пливемо в цій гондолі, у мене брудна голова, панамка, шорти, майка, і тут ми запливаємо у вуличку, де нікого немає. І цей гондольєр починає співати… Льоша запропонував мене сфоткати, я повертаюся, а він стоїть із каблучкою. Я хіхікала хвилин три й перепитувала: "Ти серйозно?",
– пригадала Петрожицька.

Акторка часто публікує фотографії з коханим у соцмережі, але вона приховує його обличчя. Пара разом близько 3 років.


Дар'я Петрожицька з новим коханим / Фото з її інстаграму

Дивіться інтерв'ю з Дар'єю Петрожицькою: відео

Що відомо про попередні стосунки Петрожицької

  • Акторка вже була одружена – вона 5 років прожила у шлюбі з колегою по кіно Петром Петрожицьким. Пара розлучилася через збайдужіння та багато інших факторів.
  • Після розлучення знаменитість мала кілька романів до Олексія. Однак вони не змогли перерости в серйозні стосунки.
  • Додамо, що Дар'я не має дітей. Раніше вона розповідала, що на 3 місяці вагітності втратила дитину. Це сталося під час підготовки до весілля з колишнім чоловіком.