Україномовний трек Stefania став справжнім гімном Євробачення-2022. З ким тільки не співав його гурт Kalush Orchestra. Напередодні фіналу репери заміксили з харизматичними італійцями.

Важливо Kalush Orchestra відреагували на критику замовчування "Азовсталю"

Kalush Orchestra заміксили з італійцями з Євробачення-2022

Дует з Італії записав короткий ролик з українцями. Махмуд і Бланко першими виконали приспів свого проникливого треку Brіvidi, їм акомпанували на фортепіано та на сопілці – Тимофій з Kalush Orchestra. Далі вступили репери зі Stefania. Італійці в цей час бурхливо аплодували, а після виступу публіка, яка спостерігала за "колабою", вибухнула оваціями.

Йо, як вам мікс Brіvidi та Стефанія? Щиро дякуємо Італії за підтримку,
– підписав Kalush Orchestra.

Kalush Orchestra заспівали Stefania та Brіvidi з італійцями з Євробачення: відео

З ким Kalush Orchestra встиг заспівати Stefania

  • Легендарні рокери The Rasmus з Фінляндії виконали пісню в дуеті з Kalush Orchestra ще до першого півфіналу. "Я відчуваю, що ми з ними дуже схожі. Між ними на сцені така ж енергія, яка є в нашій групі", – казав лідер гурту.
  • Уже після виходу у фінал репери "заколабили" з французами – гуртом Alvan & Ahez. Ті навіть мають рожеві панами як в Олега Псюка.
  • Від дуету з Kalush Orchestra не відмовився й Малік Гарріс з Німеччини. Він навіть зіграв Stefania на гітарі.

До слова, цікава тенденція, усі, з ким співав Kalush Orchestra, потрапили до фіналу Євробачення-2022: Італія та Німеччина автоматично, як країни-засновниці, а фіни The Rasmus вибороли собі місце серед найкращих у другому півфіналі.