Після завершення музичного фестивалю Atlas Weekend Ірма Вітовська відреагувала на виступи в Києві та не стримала емоцій. На її думку, ті, хто "переступив через кров родинну, самі кровити будуть".

Читайте також "Жыве Беларусь": українці на Atlas Weekend підтримали сусідів, які потерпають від диктатури

"Зрада – це коли наші хлопці, дівчата гинуть під кулями, а ти ходиш слухати "звьозд московських, що не бачать війни і підтримують знищення твоєї країни". Я розумію, якби українці прийшли на виступ Лії Ахеджакової, які пішла проти системи і підтримує Україну... Маленька жіночка проти великого і мертвого монстра... Або ще кілька одиниць росіян, у яких є гідність і сміливість… Але бігти і веселитися під звуки тих, у кого гроші і власне рабство заткнули пельку, і замкнули совість – зрада! Зрада на крові власного народу та приречення особистого кармічного звіту…" – написала у мережі жінка.

Вона переконана, що такі вчинки можуть відгукнутись на житті їхніх дітей та онуків. Ірма додала, що "поки у твою хату не прилетить – не дійде".

"Відсутність гідності... Тому нас не поважають в світі... Бо безхребетні плазуни в масі своїй… Обіймаю кожного, хто має гідність і "лупає ту скалу"! І респект кожному, хто навертається! Це ніколи не пізно! Додаю фото нашого прапора", – підсумувала жінка.

Реакція мережі

Українську акторку підтримали чимало її прихильників:

  • "Музика і політика не поєднуються", – мені завжди відповідають, але коли я повторююсь і запитую, яка нах** політика, коли є війна і анексія, то людина не розуміє, що я від неї хочу…";
  • "Підтримую пані Ірму, бо виправляти собі хребет національної гідності і допомагати іншим надає додаткової справжньої змістовності нашому життю";
  • "Дякую, що завжди озвучуєте проблеми пам'яті, суспільство не цінить життя наших воїнів, мабуть, їм не болить";
  • "Краще і не напишеш! Ірмочко, на 100% істину пишете! І повністю з вами згідна! Сумні реалії сьогодення...";
  • "Особисто мене більше дивує, чому наші гурти, з відверто чіткою позицією щодо загарбників-росіян, виходять на одну сцену з ними у цьому великому "шапіто"?";
  • "Дякую, пані Ірмо! Читаю вас і підіймаються опущені руки! Не знаю, де ще брати сили, аби лупати сю скелю далі! 8-й рік!"

Як у 2021 році ще оскандалився Atlas Weekend

Найбільшу увагу прихильників заходу привернув приїзд та виступ російського виконавця Валерія Меладзе. Деякі відвідувачі події обурювались в мережі, а 24 канал звертався за офіційним коментарем, втім, в Atlas Weekend відповіли, що вони всього лиш відреагували на великий запит в українському суспільстві.

Ми отримали чимало повідомлень з проханнями запросити саме цього артиста на фестиваль. Крім того, Валерій Меладзе – популярний в Україні виконавець. Він регулярно виступає зі своїми концертами в українських містах. Виступи Валерія Меладзе збирають величезні зали, а квитки повністю розкуповують ще задовго до дат концертів,
– повідомили організатори Atlas Weekend у коментарі 24 каналу.

Також стало відомо, що охоронці намагались вивести з концерту хлопця, який під час виступу Меладзе тримав червоно-чорний прапор.

До слова Валерій Меладзе на Atlas Weekend: як пройшов виступ співака з країни-агресора та реакція мережі

Не меншим скандалом відзначився і російський рок-гурт Wildways, соліст якого після виступу сказав "Боже, бережи царя", натякаючи на президента Росії Путіна. Сталось це на четвертий день фестивалю, 8 липня. Українські фанати миттєво відреагували на його фразу популярною піснею-кричалкою "Путін х**ло". Таку "композицію" музиканти ніяк не прокоментували, але досі незрозуміло, чому вони сказали свою скандальну фразу.