Зіркове подружжя Олівії Вайльд та Джейсона Судейкіса оголосило про розрив шлюбу в листопаді минулого року. З того часу вони не давали жодних коментарів. Тільки зараз актор знявся для чоловічого журналу та дав відверте інтерв'ю.

Цікаво Емма Бантон вийшла заміж за Джейда Джонса після 23 років стосунків

Джейсон Судейкіс розповів про розлучення

Чоловік у розмові з журналістами вперше заторкнув тему розлучення. Він зізнався, що досі намагається знайти істинну причину розриву. Також актор натякнув, що його ініціатором стала Олівія.

Я почну краще розуміти сенс події через рік, а ще краще – через два або через п'ять. У підсумку з книги мого життя це спочатку перетвориться в главу, а потім в абзац, рядок, слово, а з нього – в прості каракулі,
– розповів Джейсон.

Також Судейкіс поділився, який досвід отримав після розлучення: "Ви або чогось вчитеся, або виправдовуєтеся! Ви ж берете на себе відповідальність за все, що робите, а також намагаєтеся отримати з цього щось очевидне".

Джейсон Судейкіс визнав, що розрив шлюбу з Олівією Вайльд став для нього неочікуваним поворотом подій. Тоді як сама акторка за кілька місяців після новини про розлучення закрутила роман з британським співаком Гаррі Стайлзом.

Після цього багато хто почав звинувачувати екссоліста One Direction у тому, що він нібито зруйнував родину. Тоді інсайдери повідомляли, що Джейсон Судейкіс надзвичайно важко переносить розрив. Та на думку інших джерел, між розставанням подружжя і новим романом Олівії пройшов майже рік.