Українська продюсерка Ірина Горова побувала на музичному фестивалі "Брудний пес" у Києві. Одним із зіркових гостей там був OTOY – репер, з яким Горова нещодавно розпочала співпрацю.

До теми Решетник різко відповів на критику через поїздку в Рим: "Я не політик, який має ховатися"

Ірині Горовій дорікнули за тусовку

Бізнесвумен опублікувала фото та відео з фестивалю, а кадри підписала "помітна тусовка".


Ірина Горова на фестивалі / Фото з інстаграму Ірини Горової

Не всі фани відреагували позитивно на музичну подію – дехто розкритикував її у коментарях.

  • "Просто жесть. Коли справжні сини й доньки України віддають життя за її існування, ці тусують, не маючи ні совісті, ні гідності"
  • "Совісті нема";
  • "Зараз всі співаки "прикриваються" благодійними концертами, бо по іншому ніхто їм працювати не дозволить, і там 1,5, 10% віддають на потреби ЗСУ".

Ірина Горова не змовчала й відповіла коментаторам. Вона зазначила, що всі музичні події зараз мають на меті зібрати кошти для захисників.

Дякую за коментар, але хочу зауважити, що сьогодні всі фестивалі та концерти направлені на те, щоб збирати кошти й допомагати нашим військовим,
– повідомила Горова.

"На цій події збирали гроші на потреби 3 батальйонів – ОБТрО ЗСУ, 78 штурмовому полку та 54 окремому розвідному батальйону, а також для фондів Azov One і "Порт Франківськ". Звичайно, частина від прибутку теж йде на потреби військовим".


Скриншот з інстаграму

  • Зауважимо, близько тижня тому Ірина Горова оголосила про співпрацю Moзgi Entertainment з OTOY. Більшість зірок позитивно відреагували на цю новину, але не обійшлось без "підколів". Олексій Дурнєв згадав співачку Мішель Андраде, якою продюсерський центр Горової займався до вторгнення Росії. На його думку, "Мішельку так і не розкрутили".