Телеведучий Григорій Решетник відповів на критику стосовно його поїздки до Риму. Він спершу наголосив, що перетинає кордон законно, бо має посвідчення багатодітного батька.

Дивіться також "Це не на часі, майте совість": Григорія Решетника з дружиною розкритикували за поїздку в Рим

Григорій Решетник відповів на критику

Свідомо не хочу ховатися та продовжу жити відкритим життям, адже я чесна та порядна людина, як би нескромно це не звучало. Я не політик і держслужбовець, який має ховатися та виправдовуватися, звідки гроші та яка мета візиту,
– поділився Григорій Решетник.

Ведучий додав, що заробляє чесно та відповідально ставиться до сплати податків. До того ж з початку вторгнення і він, і його дружина з дітьми живуть в Україні, а сини ходять до школи.

"Мої діти вже півтора року не були на морі (раніше ми подорожували з ними кожні три місяці). Ми свідомо відмовились від пляжних і морських відпочинків, вважаючи це недоречним зараз".

Решетник нагадав, що це робоча поїздка

Шоумен додав, що поїздка до Риму – суто з робочих питань. Христина поїхала разом з ним, бо є директором та продюсером чоловіка й багато йому допомагає.

Ця поїздка у мене робоча – так, я популярний і затребуваний ведучий і наставник (в народі коуч) – люди цінують мої професійні здібності, потребують моїх порад, настанов, і фізичної присутності.

Решетник зазначив, що часто, хоч не завжди публічно, допомагає ЗСУ. "Вони телефонують, пишуть зі словами вдячності і радіють, що я маю роботу у такий непростий час, а отже зможу допомогти їм. Також ми сміливо воюємо на інформаційному фронті, відстоюючи українську позицію, не боячись ризиків блокування соцмереж тощо… Я навіть близько не герой, бо героїчні хлопці та дівчата зараз на передовій, а їхні рідні та близькі ще більші герої – вклоняюсь і захоплююсь вами!".


Григорій Решетник в Римі / Фото з інстаграму Григорія Решетника

Цього разу в мережі підтримали Григорія Решетника та його сім'ю. Фани вважають, що ведучому не потрібно виправдовуватися:

  • "Ви прекрасна родина. І вважаю, що ви не мусите давати якісь пояснення. Нехай дають публічні пояснення чиновники, які вивезли своїх дітей призовного віку і самі ховаються";
  • "Засуджують лише диванні критики, які нічого не роблять і вважають, що їм всі винні. Я досить давно за вами спостерігаю і в мене склалися приємні враження про вас, адже з перших днів війни ваша сім'я не покинула Україну, підтримувала українців як тільки могли";
  • "Люди не заздріть, людина має повне право на життя та виїзд, потіштеся, вчіться радіти за когось, я дуже рада за вас";
  • "Я вважаю це правильно, кожен має займатися тим чим вміє!";

Хоч багато хто досі залишився при своїй думці. Коментатори пишуть, що краще утримуватись від фото в мережі.

  • "Яких сенс цих фото? Що вони несуть? Який зміст? Для чого це робити? Купа питань";
  • "Це вже занадто… для чого ці фото? Живи як хочеш, але не виставляй такі фото, в той час, як інші пацани мучаться. Мізки включи".