Продюсерка Ірина Горова повідомила, що MOЗGI Entertainment стають Pomitni. Таким чином компанія відмовляється від минулих меседжів та хоче провести кардинальний ребрендинг.

Читайте також "Ні совісті, ні гідності": Ірині Горовій дорікнули за "тусовку" з OTOY – вона відповіла

MOЗGI Entertainment стають Pomitni

За словаи Ірини Горової, музичний лейбл відкритого типу Pomitni хоче продемонструвати внутрішні зміни, що призвели до зовнішніх трансформацій.

Це не зовсім ребрендинг – це про щось глибше. Бренд MOЗGI Entertainment відпрацював, він дав нам неймовірний досвід, артистів, перемоги, але він вичерпав себе. Змінилися контексти, сенси, фокуси, світогляд, змінився кожен з нас – і вже неможливо рухатись далі зі старими поглядами та меседжами, жити минулим,
– прокоментувала продюсерка.

Лейбл також частково оновив склад артистів. З компанією працюють такі виконавці: DOROFEEVA, Otoy, Анна Трінчер, "Love, Mary", NAZVA, Dima PROKOPOV.

"Ми розвиваємось, переносимо наш досвід у сьогодення, щоб робити помітними українських артистів та креаторів. Щоб розвивати українську музичну сцену, робити її помітною у світі та відкривати нові можливості для брендів і партнерів".

Ірина Горова про ребрендинг MOЗGI:

Що відомо про MOЗGI Entertainment

  • Продюсерський центр заснував Потап та Ірина Горова у 2010 році, раніше він мав назву EMPIRE LABEL, а згодом – MOZGI Entertainment. З початком вторгнення лейбл замінив літеру Z на українську.
  • Лейбл працював над проєктами артистів: Потапа, "Время и Стекло", "Потап і Настя", Michelle Andrade та гурту MOЗGI.
  • Під час великої війни Мішель Андраде та Позитив від'єдналися від продюсерського центру. У листопаді 2022 року Ірина Горова повідомила, що від усіх справ MOЗGI GROUP відійшов співзасновник Потап.