35-річна артистка, як і вся країна, тримає руку на пульсі й без кінця моніторить новини. Однак на восьмий день війни Ірина Федишин відклала ґаджет і стала корисною тим, хто через путінську агресію залишився без даху над головою та евакуювався до Львова.

Читайте також Солістка гурту KAZKA волонтерить з мамою: як вони допомагають армії – фото

Ірина Федишин наліпила вареники для біженців

Співачка розповіла, що цілий ранок їхній сімейний підряд ліпив вареники – сама Ірина Федишин, її мама Леся, сини Юрчик та Олежик, а старенька бабуся чистила картоплю. Зіркова сім'я зварила їх вдома й у великих казанах повезла на львівський вокзал, куди прибувають потяги з евакуйованими.

Вирішила не сидіти цілодобово у новинах, а наліпити вареників і роздати тим, хто сьогодні змушений залишити свої домівки,
– поділилась Ірина Федишин.

Ірина Федишин годує варениками біженців / Відео з інстаграму співачки

"Я не вірю, що все це відбувається у моїй рідній Україні! Що ракети безжально влучають у висотні будинки Києва, Харкова, Сум, Херсона, Миколаєва, Чернігова! Як спалюються до тла містечка і села. Як вмирають невинні діти… Росія – ви нелюди, терористи, вбивці! Вам обов'язково все вернеться", – пригрозила Ірина Федишин.

Зірки теж страждають Нашого будинку більше немає, – російські окупанти розбомбили дім Ілони Гвоздьової в Києві

Повний текст публікації Ірини Федишин:

Я не вірю, що все це відбувається у моїй рідній Україні! Що ракети безжально влучають у висотні будинки Києва, Харкова, Сум, Херсона, Миколаєва, Чернігова! Як спалюються до тла містечка і села. Як вмирають невинні діти. Господи, скільки біди завдала Росія нашій Україні!

Ми ніколи цього не забудемо і не пробачимо! Росія – ви нелюди, терористи, вбивці! Вам обов'язково все вернеться!

Я, як і вся країна, намагаюся "зібратися" і зрозуміти, як я можу хоч трошки стати корисною. Вирішила не сидіти цілодобово у новинах, а наліпити вареників і роздати тим, хто сьогодні змушений залишити свої домівки.

Друзі, тримаймося! Наш народ єдиний сьогодні як ніколи. Наша Україна обов'язково вистоїть! Все буде добре.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!