Виконавиця розповіла, що її помічник слідкував за домом, коли вона виїхала з країни на початку повномасштабного вторгнення. Він потурбувався про її будинок навіть після того, як туди "навідалися" окупанти.

Цікаво Ірина Білик заінтригувала зізнанням про чоловіка, який освідчився їй на концерті: "Є всі шанси"

Ірина Білик про управителя дому, який пішов у ЗСУ

"Я дуже сумую за своїм управителем. Усі мої туфельки, вбрання, коли росіяни зайшли в будинок й усе там зруйнували, поламали та пограбували, він усе склав. І його забрали в армію", – розповіла Ірина Білик.

Артистка зі щемом зізналась, що зараз він вважається безвісти зниклим. Та вона сподівається, що захисник все-таки повернеться живим.

І зараз він вже зниклий безвісти у Бахмуті. Я коли дивлюся на це все, от сиджу вдома і мені так його не вистачає. От був мій Вітя, а тепер не знаю, де він,
– зауважила співачка.

Як окупанти пробралися в дім Ірини Білик

  • Ірина Білик мешкала у котеджному містечку під Києвом. Вона виїхала звідти ще 24 лютого.
  • Згодом артистка прочитала у чаті свого містечка, що в її домі жили окупанти. Звідти вони вигнали всіх людей та наказали не закривати будинки, бо інакше вони повибивають двері.
  • За словами артистки, росіяни вигребли всю їжу, плавали в її басейні та понищили всі її речі – апаратуру, фото дитинства і все, що тільки можна було зруйнувати.