Грузинський кінопродюсер і шоумен Іраклі Макацарія довго приховував особисте життя від преси і шанувальників. Він не інтригував публіку заявами про новий роман, а несподівано показав свою кохану в особистому профілі з понад 470-аудиторією.

Цікаво Іраклі Макацарія розповів, чому досі живе з батьками в Грузії

Він опублікував романтичне фото з грузинкою Лізою. Кадр був зроблений під час святкування в розкішному ресторані. На ньому ексхолостяк постав у стильних темно-синіх штанах, класичному чорному піджаку з атласним лацканом і шкіряних туфлях. Його обраниця одягла обтислу мінісукню чорного кольору з об'ємними атласними вставками. Вишуканий look довгонога красуня довершила колготками в горох, туфлями на високих підборах, а довге волосся зібрала у високий пучок.

Перед камерою закохані спрямували захоплені погляди одне на одного, а Іраклі Макацарія ніжно обійняв дівчину за талію.

Кохання мого життя,
– гучно підписав шоумен.

Іраклі Макацарія зі своєю коханою / Фото Instagram / @maqatsa

Додамо, що нова кохана героя "Холостяка" також оприлюднила стосунки на особистій сторінці в інстаграмі. Щоправда, Ліза поділилася фото з іншого спільного виходу, з чого стає зрозуміло, що роман вони закрутили давно.

На світлинах пара зображена за столом: Іраклі Макацарія – у чорному гольфі, а його обраниця – в елегантному вбранні молочного кольору. Схоже, поряд з Лізою чоловік по-справжньому щасливий, адже усмішка не сходить з його обличчя.

Іраклі Макацарія зі своєю коханою / Фото Instagram / @maqatsa

Іраклі Макацарія зі своєю коханою / Фото Instagram / @maqatsa

Що відомо про особисте життя Іраклі Макацарія:

  • На "Холостяку" він обрав модель Альону Лесик, стосунки з якою продовжив після зйомок шоу. Однак почуття пари тривали недовго, а за кілька років з'явилися чутки про його роман зі співачкою Мішель Андраде.
  • У листопаді 2018 року шоумен прийшов на світський захід з чарівною дівчиною-брюнеткою, яку мило обіймав на очах у публіки. Однак тоді Іраклі Макацарія закоханий не був і "нічого серйозного, ні з ким" не мав.
  • Згодом він зізнався, що йому подобаються дівчата з інтелектом, сильним характером і добрим серцем. Тоді ж він додав, що в особистому блозі покаже лише ту красуню, стосунки з якою будуть серйозні.
  • Кілька років тому Іраклі Макацарія мав побачення з Анною Різатдіновою, а останнім часом зустрічався з однією дівчиною, а через тиждень – з іншою. Схоже, довгонога грузинка Ліза таки зуміла завоювати серце відомого ловеласа.