Під час прямих ефірів шоу "Танці з зірками" судді та ведучий Юрій Горбунов неодноразово піджартовували, що Іраклі та Мішель пов'язують романтичні стосунки. В інтерв'ю журналу Viva екс-холостяк вирішив зізнатись, чи насправді зустрічається з тендітною Мішель Андраде.

Читайте також: Ми продовжуємо танцювати! – Оксана Марченко зробила нову заяву щодо участі в "Танцях з зірками"

Іраклі Макацарія спростував усі чутки, зазначивши, що з артисткою в нього тільки дружні стосунки. Таку ж заяву давала і Мішель Андраде в коментарі журналістам.

Мішель – дуже мила і позитивна людина. Вона дуже талановита і для свого віку просто неймовірно працьовита, а ще дуже щиро переживає все. Мені це імпонує, і я завжди готовий таких людей підтримати, допомогти, підказати,
– зазначив Іраклі Макацарія.

Окрім цього, продюсер заявив, що участь в романтичному шоу "Холостяк" змінило його життя. Тепер усім дівчатам, які є у житті Іраклі, приписують роман з ним.

"Збоку комусь здалося, що проста підтримка з мого боку – це знаки уваги. На жаль, це неминуче: шоу "Холостяк" сформувало у глядачів певну асоціацію. Мішель, на щастя, все розуміє правильно", – додав Іраклі Макацарія.

Нагадаємо, що вкінці серпня на телеканалі "1+1" відбулась прем'єра шоу "Танці з зірками 2018". В останній день вересня минув 6 прямий ефір, тому з 14 пар у проекті залишилось всього 9. Серед них – Іраклі Макацарія та Яна Заєць і Мішель Андраде та Женя Кот.