У день народження члени королівської родини традиційно публікують портретні фото. 9 січня Кейт Міддлтон виповнилося 40 років, тож з цієї нагоди вона оприлюднила одразу три світлини.

До теми Принцеса Беатріс з чоловіком відпочивали на гірськолижному курорті: фото з Швейцарії

Улюблений портрет Кейт для принца Вільяма

Виявилося, що принц Вільям разом з дітьми обрав знімок, який сподобався їм найбільше. Королівський фотограф Паоло Роверсі зауважив, що на ньому "Кейт знову стає безтурботною дівчинкою".

На фото усміхнена Кетрін позує з розпущеним волоссям та у білій сукні з пишними рюшами. Її сфотографували крупним планом.


Кейт Міддлтон / Фото з інстаграму герцогів Кембриджських

За словами Паоло Роверсі, кожна світлина має особливе значення, адже всі фото розкривають "іншу сторону Кейт". Знімок, де герцогиня позує у профіль, демонструє її зрілість, яка не порівнюється з віком, а біла сукня трохи пом'якшує серйозність.


Кейт Міддлтон / Фото з інстаграму герцогів Кембриджських

Кадр у стильній червоній сукні "виглядає трохи гламурніше", як висловився фотограф. Він додав, що намагався зробити фото сучасними, тому використовував лише природне світло, а зачіска та макіяж навмисне не були акцентами образу.


Кейт Міддлтон / Фото з інстаграму герцогів Кембриджських

Усі три портрети герцогині Кембриджською будуть частиною постійної колекції Національної портретної галереї, з якою співпрацює Кетрін. Фотографії увійдуть до проєкту "Повернення додому". Його суть у тому, що портрети знаменитих людей вирушатимуть у важливі для них місця.