Її боліло все тіло, вона блювала та ледь не втратила свідомість. Відтак чоловік негайно викликав швидку дружині. Однак лікарі їхали 90 хвилин. Інна боялася, що її серце не витримає такі довгі судоми.

До теми Інна Мірошниченко з двома синами вперше побували в басейні: чому Марко не любить купатися

Інна Мірошниченко розповіла про погане самопочуття

Ввечері жінці різко стало дуже погано та холодно. Вона вирішила піти до ванної, щоб зігрітися, втім там її почало паралізувати.

Тім це відчув, прийшов до мене. Швидко відніс на ліжко і побіг по допомогу. Почалася блювота. Викликали швидку. Вона їхала 90 хвилин. Увесь цей час чотири людини масажували акупунктурні точки, аби я не втратила свідомість. А я тільки думала, чи витримає серце такі довгі судоми. Приїхала швидка ні з чим. Не те що дефібрилятора не було, навіть термометра. Запропонували відвезти мене до лікарні,
– розповіла Інна.

Жінка відмовилась від госпіталізації, бо їй потрібно було їхати ще 90 хвилин у лікарню, там чекати до 7 ранку, поки розпочнеться робочий день, бо нікого з лікарів не було на місці. На щастя, у компанії була лікарка, яка вколола жінці ліки.

"У нас у компанії була лікарка. Я довірилась їй. Вона обколола мене чимось, мене відпустило і я заснула. Чому не давала зробити це раніше? Бо хотіла, аби мені діагностували причину, а не просто колоти. Але вибору не було", – додала дружина Мірошниченка.

Зараз Інна почувається краще. Вона наголосила, що здорова і не знає, що саме з нею тоді було.


Інна Мірошниченко розповіла про погане самопочуття / Скриншот з інстаграм-сторіс

Українські зірки, які скаржились на проблеми зі здоров'ям

  • MamaRika розповіла, що їй стало погано просто перед виходом на сцену. Через погане самопочуття вона навіть не могла встати зі стільця. У неї тряслися руки, крутилася голова. Відтак лікарям довелося "відкачувати" артистку.
  • Український співак Позитив тривалий час має алкогольну залежність. За словами артиста, спиртне допомагало йому закритися від себе та світу. Так він хотів розв'язати свої проблеми. Втім, зрештою зрозумів, що це не допомагає. Попри те, що поки йому не вдалося повністю прибрати алкоголь зі свого життя, він зізнався, що вміє себе контролювати.
  • Телеведучий Анатолій Анатоліч сильно травмувався. Це трапилось на спортивному полі під час гри у футбол. Шоумена оглянули лікарі й наклали на ногу гіпс. З'ясувалося, що у ведучого перелом середнього пальця.