Джо Байдена в будівлі Капітолію підтримали не лише дружина Джилл Байден з дітьми, а й попередники – Барак Обама, Білл Клінтон і Джордж Буш-молодший з дружинами. Одним з найяскравіших образів офіційного заходу став look Мішель Обами. 24 канал покаже, як виглядала колишня перша леді США на інавгурації.

До теми Інавгурація Джо Байдена: образ першої леді Джилл Байден – фото

Образ Мішель Обами на інавгурації Байдена

Як і Джилл Байден та віцепрезидентка США, Мішель Обама публічним виходом підтримала американських дизайнерів. Вона обрала вбрання від модельєра Серхіо Хадсона з Південної Кароліни, який одягнув на інавгурацію й Камалу Гарріс.

Дружина Барака Обами постала в монохромному костюмі винного кольору, який складався з широких штанів з високою талією та гольфа. Стрункі форми знаменитості підкреслив масивний пояс з величезною золотистою пряжкою. Саме цей аксесуар став найбільш обговорюваним і яскравим. Довершили образ колишньої першої леді довге пальто в тон, чорні рукавички і туфлі-човники.

Мішель Обама виглядала розкішно. Стилісти подбали про її голлівудську укладку з локонами та вечірній макіяж з акцентом на очі. Від образу були в захваті й користувачі твіттера. "Король і королева прибувають. Барак і Мішель Обама", – пишуть американці.

Мішель Обама і Барак Обама на інавгурації Байдена
Мішель Обама і Барак Обама на інавгурації Байдена / Фото Getty Images

Мішель Обама і Барак Обама на інавгурації Байдена
Мішель Обама і Барак Обама на інавгурації Байдена / Фото Getty Images

Інавгурація Джо Байдена: дивіться пряму трансляцію 24 каналу