Переможниця "Танців з зірками" Ілона Гвоздьова ще до повномасштабного вторгнення почала будувати будинок. Війна скоригувала її плани, однак будівництво продовжується.

Читайте також Ходив до військкомату, – Ольга Сумська розповіла, чи піде 59-річний Борисюк на фронт

Ілона Гвоздьова про заробіток

Хореографиня розповіла, що на своє помешкання вона з чоловіком накопичила певну суму ще до війни, тому вони й вирішили зняти з паузи будівництво.

Тепер Ілона Гвоздьова хапається за кожну можливість, щоб заробити. Її чоловік наразі не має роботи, однак він самостійно контролює процес будівництва, що дозволяє економити фінанси.

"Я знаходжу роботу, я викладаю дітям, їжджу в університет, на якісь дитячі майстер-класи. Коротко кажучи, я роблю все, де до цього я, можливо, навіть не працювала. Я хапаюся за найменшу можливість. У мене корона не впала, я працюю в різних статусах, і ми продовжуємо будувати будинок. Тим паче, що у чоловіка наразі немає роботи", – поділилась танцівниця.

Як заробляють зірки під час війни

  • Злата Огнєвіч не має можливості заробляти на концертах, адже практично всі з них благодійні. Тому їй приносять кошти блогерство, рекламні проєкти та прослуховування пісень.
  • Alyosha розповідала, що за більшість її виступів оплачували лише дорогу та харчування, але вона просить організаторів заплатити їй гонорар, адже не хоче сидіти на шиї у свекрухи.
  • TAYANNA отримала гонорари за 2 виступи в Польщі: 2 тисячі доларів та 200 євро. Також тисячу євро їй принесли роялті.