Дім батьків чоловіка Ілони Гвоздьової розбомбили російські окупанти. Влітку на його відбудову родина витратила до 10 тисяч доларів. Попри це танцівниця ризикнула й завершила своє сімейне гніздечко. На прохання фоловерів вона показала, як виглядає кухня.

Читайте також Цей рік вдарив по здоров'ю, – Ілона Гвоздьова розповіла про хворобу чоловіка

Ілона Гвоздьова показала свій розкішний будинок

У будинку знаменитості два поверхи, бомбосховище та жодної батареї, скрізь утеплена підлога. В інстаграм-сторіс вона похизувалася чорно-білою кухнею у стилі лофт, дизайн якої вигадала сама.

Ось так виглядала кухня ще у червні. А ось така вийшла в нас кухня. Автор проєкту – Ілона батьківна. Сходи повністю заливали бетоном. Жодної батареї в домі, лише тепла підлога,
– прокоментувала Ілона Гвоздьова.

Будинок Ілони Гвоздьової під час ремонту / Фото з інстаграм-сторіс

Будинок Ілони Гвоздьової під час ремонту / Фото з інстаграм-сторіс

Кухня Ілони Гвоздьової після ремонту / Фото з інстаграм-сторіс

Нагадаємо, раніше переможниця "Танців з зірками" розповідала, що будівництвом завідує чоловік Іван, адже через повномасштабну війну він залишився без роботи. Гроші в сім'ю приносила вона – викладала дітям, в університеті, влаштовувала майстер-класи, хапалася за найменшу можливість заробити.

До речі, окрім будинку батьків, окупанти обстріляли авто чоловіка Гвоздьової. У квітні Іван втратив свій Nissan Skyline, на якому вони їхали з РАЦСу після весілля.