Успішна укранська танцівниця Ілона Гвоздьова і переможниця "Танців з зірками" народила сина у жовтні. У четвер, 11 лютого, вона святкувала 4 місяці з дня народження Домініка.

Читайте також Плакала в аеропорту: Маша Єфросиніна розповіла, як відпускала доньку на навчання в Канаду

Нове сімейне фото Ілони Гвоздьової

З нагоди свята танцівниця оприлюднила чуттєве сімейне фото. Вона позувала перед камерою, тримаючи на руках маленького Домініка. Біля Ілони лежав її чоловік Іван, в обіймах донечки Валерії.

Для зйомки Гвоздьова обрала стриманий образ. Зірка вдягнула чорний светр і темні джинси. Вона вклала розпущене волосся хвильками й зробила ніжний макіяж з акцентом на губах. Усі члени сім'ї позували із заплющеними очима, тож світлина вийшла особливо чуттєвою.

Ілона Гвоздьова з сім'єю
Ілона Гвоздьова з чоловіком і дітьми / Фото з інстаграму Ілони Гвоздьової

Ілона Гвоздьова про успіхи Домініка

За словами танцівниці, 4-місячний Домінік багато навчився за цей час. Зараз він вже "агукає" й розмовляє, звичайно, мовою, яка не до кінця зрозуміла іншим. Хлопчик намагається володіти руками й перевертатися на спинку самостійно. Він багато усміхається, обожнює купатися та любить бути на руках.

Також Домінік зараз важить 6 з половиною кілограмів, а його ріст – 64 сантиметри. Незважаючи на дрібні карпризи, він тішить зіркову матусю, свого батька та сестричку.

Ілона Гвоздьова – вдруге зіркова матуся

  • Переможниця "Танців з зірками" народила сина 11 жовтня.
  • Зірка не соромиться показувати малюка, тож після народження влаштувала зворушливу фотосесію з дітьми.
  • Після народження Домініка Ілона Гвоздьова з сім'єю захворіла на коронавірус, але поборола недугу.
  • Ілона ні в якому разі не закидувала танці, тому влаштовує запальні танки навіть з сином на руках.