Переможниця "Танців з зірками" Ілона Гвоздьова о пів на четверту ранку вийшла в інстаграм-сторіс та показала втомлену себе через атаку Росії на Київ. Ані вона, ані 7-річна Валерія не спала. Якщо дівчинка відволікалася телефоном, то танцівниця "сиділа" в новинах.

До теми Діти гинуть через оскаженілого діда, – Катя Осадча про трагічні наслідки обстрілу Києва

Ілона Гвоздьова показала, як ховалася в підвалі під час атаки на Київ

Зіркова мама наголосила, що через країну-терориста Росію українські діти зустріли літо в підвалах, як її Валерія.

Проліт балістичних ракет на Київ. В укриття! Перший день літа офіційно зустріли у підвалі. День захисту дітей! Українські діти зустріли у підвалі,
– поскаржилася Ілона Гвоздьова.

Ілона Гвоздьова в підвалі будинку через ракетну атаку Росії / Фото зі сторіс

Донька Ілони Гвоздьової в підвалі через ракетну атаку Росії / Фото зі сторіс

Після безсонної ночі Ілона Гвоздьова ніяк не могла оговтатися, тож влаштувала генеральне прибирання й дооблаштувала укриття.

"Не можу зібрати себе докупи. Пішла займатися трудотерапією – облаштовувати укриття в будинку і просто прибирати все підряд, аби ні про що не думати. Останнім часом, окрім постійних тривог й обстрілів, особливої демотивації додають внутрішні новини – безкарність винних та те, що з народу, який намагається виживати, хочуть вижати останнє. Зупиніться, бо якщо народ зламається, війну не виграти", – додала танцівниця в одній з інстаграм-сторіс.

  • Нагадаємо, що з Ілоною Гвоздьовою під Києвом живе тільки донька Валерія. Молодшого сина Домініка вона відправила до батьків. Танцівницю хейтили й називали поганою матір'ю, але вона пояснювала, що життя в Києві не з дешевих, на няню грошей немає, а оскільки Іван залишився майже без роботи, то вона не може насолоджуватися вихованням дітей. Крім того, у такий спосіб вона уберігає сина "від психологічного стресу та залякувань".
  • До речі, попри війну та складну фінансову ситуацію Ілона Гвоздьова добудувала будинок. Щоб зекономити, усім процесом завідував чоловік.