Сама ж Єлизавета Юрушева разом з дітьми під час війни живе в Мілані, де навчається на дизайнерку. У новій країні бізнес-леді наважилася опанувати нову професію.

Вас може зацікавити Слава Камінська заступилася за російську мову та нарвалася на хейт: "Чому ви досі не в Росії?"

Чи виїхав Олександр Скічко за кордон

В інстаграмі Єлизавета часто ділиться сімейними світлинами. Інколи вона показує, як проводить час з коханим і дітьми в Мілані. Тому підписники цікавляться, як Олександр виїхав з України під час війни та чи повернеться він додому. В інстаграм-сторіз жінка чесно відповіла на запитання та зізналася, що Скічко не виїжджав з України, залишається вдома, але інколи приїжджає до сім'ї. Він може вільно перетинати кордон, оскільки є батьком трьох дітей.

Він не виїхав. Він до нас приїжджає іноді. У нас троє дітей,
– написала Єлизавета.


Дружина Скічка відповіла, як він виїжджає за кордон / Скриншот інстаграм-сторіз Юрушевої

Чоловіки, які під час війни виїхали за кордон

  • Наприкінці травня фото з США публікував пілот та головний герой 10 сезону "Холостяка" Максим Михайлюк. Він разом з дружиною Дашею Хлистун побував на Ніагарському водоспаді.
  • Хореографа Влада Яму неодноразово засуджували за те, що під час війни в Україні він відсиджується в США, розважається на вечірках.
  • Репер Потап також неодноразово потрапляв під критику. Він рідко буває в Україні, здебільшого мандрує світом, нібито збираючи кошти на допомогу ЗСУ.