У 10 випуску "Танців з зірками" хворій на коронавірус парі дісталось ча-ча-ча. Новий запальний номер давався складно їм обом, адже через COVID-19 вони дуже ослаблені. Однак Ольга Харлан як олімпійська чемпіонка не стала поступатися місцем у фіналі, відтак тренувалася у павільйоні посеред ночі.

Читайте також "Танці з зірками 2021" 10 випуск: номер Логая з синами й публічне примирення Войтенка з дружиною

За лічені години фехтувальниці та Дмитру Дікусару вдалось поставити феєричний номер. Танець вони зняли заздалегідь, тому на паркет "Танців" вийшла їхня голограма.

Влад Яма разом з колегами подякував хворим Ользі Харлан і Дмитру Дікусару за ризик і титанічні зусилля. Однак головному судді "Танців з зірками" не вистачило задоволення від пари.

"Танці з зірками 2021" 10 випуск: дивіться онлайн – виступ Ольги Харлан і Дмитра Дікусара

Нагадаємо, напередодні 9 випуску "Танців" Дмитро Дікусар захворів на COVID-19, тому Ольга Харлан готувала контемп з Дмитром Жуком. У день прямого ефіру вона й сама отримала позитивний результат ПЛР-тесту. Відтак фехтувальниця не танцювала наживо, публіка побачила її виступ з генеральної репетиції.

Хто з учасників "Танців з зірками" хворів на коронавірус

  • Напередодні 8 випуску проєкту KADNAY захворів на коронавірус і не зміг вразити публіку номером-тріо. На одній з нічних репетицій йому стало зле, а ПЛР-тест, на жаль, показав позитивний результат.
  • Співачка Євгенія Власова зізналась, була хворою під час 8 випуску шоу, але тоді про це не знала. Після вильоту вона опинилась на самоізоляції.