Поки українські артисти вагаються, чи ставити у будинках новорічні ялинки, Горняк поділилась, що у Відні це роблять всі. Тому, аби додати собі святкового настрою, вона теж не відстала та знайшла невелике зелене деревце. Його Христина прикрасила одними гірляндами.

Читайте також Дружина Остапчука чесно відповіла, чи готова до нових стосунків

За її словами, вона планувала, що цього року ялинку буде прикрашати у своєму будинку, який купила з чоловіком Остапчуком перед війною та навіть анонсувала, що після деокупації Київщини продовжить там робити ремонт. Але пара, ймовірно, розсталась, оскільки вони вже давно не живуть разом. Втім, будинок наразі залишився у їхній власності, як нещодавно дала зрозуміти підписникам сама Христина.

Життя наповнене інколи неочікуваними сюрпризами і не тільки… Цього року планувалось, що я буду прикрашати величезну ялинку у своєму будинку, але, як бачите, трішки все не так… Тому мій висновок: жити тут і зараз!
– інтригуюче написала Христина.


Христина Горняк показала різдвяну ялинку вдома у Відні / Фото зі сторіс блогерки

Також блогерка показала інтер'єр будинку, який мав бути з її різдвяним деревом. Однак зараз там досі – голі стіни.

"Ідею жити у будинку я не залишила, але подумаю про це вже після війни… Поки що не до цього", – підсумувала Горняк.


Будинок Христини Горняк досі пустує / Фото зі сторіс блогерки


Горняк поділилась, чи буде жити у своєму будинку / Фото зі сторіс блогерки

Нагадаємо, що поки Горняк прикрасила ялинку у Відні, її екскоханий Остапчук вже поставив своє деревце у Києві. У соцмережах кажуть, що у цьому йому допомогла його нова пасія, якій всього 22 роки.