У розпал вечірки з нагоди дня народження ексдружини Богдана Анни, 24-річна учасниця Настя несподівано заявила про намір залишити шоу "Холостяк". Дівчина пояснила Михайлу Заливаці, що не може жити в атмосфері брехні та лицемірства, яка панує в будинку в лісі. Той спробував втримати її, запропонувавши переїхати в дім на озері, однак колишня порноакторка вирішила піти вже, щоб потім красень не розбив їй серце.

Варто знати Холостяк 11 сезон 3 випуск: перший поцілунок сезону та дві церемонії троянд

Виліт зірки фільмів для дорослих сколихнув мережу. Дівчину засипали запитаннями, тому вона прояснила ситуацію на особистій сторінці в інстаграмі.

Колишня порноакторка Настя про виліт з "Холостяка"

Настя опублікувала лаконічний допис, заявивши, що навіть після завершення кар'єри в порноіндустрії її не сприймають як звичайну дівчину. Вона додала, що дуже змінилася, назавжди попрощавшись з Адель Асанті, яку знав весь світ.

Я залишаюся звичайною людиною, але мене більше так не сприймають! У моєму житті відбулися великі зміни, я пізнала себе,
– написала дівчина.

Вона також побажала "Холостяку" Михайлу Заливаці знайти справжнє кохання на проєкті. Однак допис дівчини залишив більше запитань, ніж дав відповідей, тому користувачі засипали її коментарями.

Цікаво Холостяк 11 сезон 3 випуск: хто з дівчат залишив шоу

Реакція мережі на виліт Насті з "Холостяка"

На допис колишньої порноакторки відреагували сотні фоловерів. У коментарях більшість з них зізналися, що так і не зрозуміли до кінця, чому вона вирішила піти з "Холостяка". Проте шанувальники впевнені, що Настя покинула шоу гідно та була найщирішою дівчиною 11 сезону.

  • Це було дуже несподівано. І дуже шкода. Ви були найцікавішою дівчиною на проєкті. Але, схоже, так треба, так краще;
  • Настя виявилася найщирішою і найлюдянішою з них всіх. Розкішна дівчина;
  • Я бачила вас єдиною відкритою, щирою, справжньою переможницею;
  • Як шкода, ти дуже гідна дівчина;
  • Дуже шкода, що ти пішла. Бажаю тобі щирого взаємного кохання і щастя;
  • Без тебе вже якось і нецікаво дивитись "Холостяк". Справді, найчесніша на проєкті була.

Додамо, раніше експорноакторка розповіла про запоруку щасливих стосунків. Дівчина впевнена, що основа міцного союзу – це відкритість та чесність.