Михайло Заливако на першій вечірці "Холостяка" змінив правила проєкту. Він дав троянди усім дівчатам і таким чином у наступний етап пройшли 29 учасниць. В другому випуску після побачень та особистого спілкування чоловік попрощався з 9 красунями, а в третьому відпустив додому ще 8 дівчат. Хто не зміг вразити "Холостяка" в 4 випуск та покинув шоу – читайте далі.

До теми Холостяк 11 сезон 4 випуск: подорож епохами, розкішний віденський бал та поцілунки

Першою в 4 випуску "Холостяка" додому відправилася Аня. Під час групового побачення Анна проявила ініціативу та поцілувала Михайла, проте після цього дуже люб'язно спілкувалася з його другом Сергієм та цікавилася його життям. Заливако зазначив, що зрозумів, для неї неважливо, який чоловік буде поруч, головне, щоб він був.

Важливо Холостяк 11 сезон: всі учасниці шоу

Другою учасницею, яка покинула проєкт, була Вікторія. Під час особистого спілкування з "Холостяком" дівчина не змогла відкритися та показати своє справжнє обличчя, бути щирою. Михайло зазначив, що прагне будувати стосунки з дівчиною, яка не ховається за якоюсь маскою.

Вже наступного тижня, у 5 випуску, за серце Михайла Заливако продовжать боротьбу 10 дівчат. "Холостяк" переживатиме з учасницями нові емоції та дивуватиме глядачів зворушливими побаченнями у Львові.