Один з фінішних, 10 випуск шоу "Холостяк" запам'ятався глядачам гучною сваркою між дівчатами. Майже усі прочитали лист Алекса Топольського для Марини, який був на видноті в її кімнаті. Юля "Медуза", яка залишила шоу в цьому епізоді, прокоментувала скандал.

До слова Переможець "Холостячки-2" зустрів Новий рік з коханою: у мережі розсекретили, хто вона

Юля висловилась про скандал з листом

Дівчина зізналась, що отримує багато повідомлень від фанів про розчарування в ній. Вона відповіла, чому насправді сталась така ситуація.

Останній тиждень на проєкті після викрадення соціальних мереж та особистих даних для мене став нестерпним і мені було абсолютно все одно, що подумають люди, коли ми потрапили у цей капкан, читаючи листа Алекса для Марини,
– поділилась Юлія.

Колишня учасниця зауважила, що не вважає себе винною, бо в справжньому житті така ситуація з листом була б неможливою. Вона додала, що загалом ситуація мала безтурботний вигляд – дівчата просто з цікавості побігли подивитися, що там. "Краще б я цього не бачила, як і листа з такими гучними словами, написаного на третьому тижні після першого побачення".


Лист Алекса до Марини / Фото з інстаграму Юлії

Юлія Кучеренко також висловилась про побачення Алекса з Мариною. Напередодні дівчина мала індивідуальну зустріч з "Холостяком", і в той самий день він прийшов у будинок, щоб організувати побачення для іншої. Це ще більше вибило її з колії попри формат шоу.

"Ви ж розумієте, що і побачення у будинку з Мариною, відразу після нашого (класно, що я взагалі повернутися встигла додому) викликало відверте здивування. Та це ще й після того, як минулого тижня я розповідала про мої стосунки, у яких з'явилась третя, і як тільки я відчула – відпустила. Бо якщо у чоловіка викликає хоч маленькі сумніви й коливання присутність іншої — йому не бути моїм чоловіком. На проєкті я запевнила себе, що це шоу і формат такий, але два побачення підряд вже на такому етапі після розмов про довіру... не витримую".