Більшість глядачів підтримали вибір Алекса у фіналі, зазначивши, що поведінка Саші у фіналі була лицемірною. Тепер сам Топольський висловив свою думку про те, як дівчина показала себе під час прощання.

Не пропустіть "Холостяк" Алекс Топольський розповів про інтим з Вікторією Варлей на проєкті

Алекс Топольський про Сашу Мудру

В інтерв'ю Славі Дьоміну Топольський зізнався, що реакція Саші під час прощання його здивувала. Було дивно, адже за ті 3 місяці у них були класні спільні моменти та яскрава історія, про які вона не згадала. "Холостяк" не шкодує, що попрощався з Мудрою.

Хочу сказати, що не шкода, що попрощався. Були моменти смутку за ту частину життя, яку пройшли з Сашею. Глибина та пристрасть були. Не те щоб ми стали рідними людьми, але проєкт нас зблизив. Багато цінних моментів було. Дивно бачити таку реакцію,
– сказав Алекс.

Інтерв'ю Алекса Топольського: дивіться відео онлайн

Нагадаємо, після фіналу Саша Мудра опублікувала лаконічний допис, у якому подякувала глядачам за любов і підтримку. Мудра розчарована вибором Алекса, але не сумнівається, що в неї буде світле майбутнє. За словами дівчини, вона не думала, що після всього, що було між ними Топольський зможе так помилитися та відпустити її.