Незмінний ведучий романтичного реаліті Григорій Решетник не дарма жартував про два-три тижні в стилі Арестовича. Перший випуск 12 сезону "Холостяка" покажуть 28 жовтня о 19:00 на телеканалі СТБ. Тобто рівно за два тижні.

Читайте також Григорій Решетник прокоментував перенесення "Холостяка": що йому відповіли фанати

Прем'єра "Холостяка-12" відбудеться за два тижні

Окрім того, що 12 сезон "Холостяка" з Алексом Топольським покажуть 28 жовтня, стало відомо, що шоу таки продублювали українською мовою.

Проєкт виходитиме українською мовою,
– оголосила команда "Холостяка".

"Своє серце назустріч коханню і мрії відкриє Алекс Топольський – українець, який побудував успішний бізнес за кордоном. Вже 11 років він живе в Америці, проте серцем і душею завжди залишався з Україною. І життя своє прагне поєднати саме з українкою", – йдеться в дописі з датою релізу.

Продюсери "Холостяка" також нагадали, що зйомки відбулися до 24 лютого, а з початком повномасштабного вторгнення росії Алекс Топольський приєднався до команди міжнародної гуманітарної організації HOPE Worldwide. Він допомагав українкам з дітьми виїхати за кордон.

Як відреагувала мережа

Цікаво, що після двох попередніх перенесень "Холостяка" анонсу вірять не всі користувачі інстаграму:

  • "Ага, ось вийде, тоді й подивимося, а то знову перенесуть. Тому на 28 не налаштовуюсь навіть і будую свої плани на вечір";
  • "Не здивуюсь, якщо знову перенесуть дату випуску";
  • "Так, не кажи гоп, поки не перескочиш. Давайте спочатку дочекаємося 28.10";
  • "Це точно чи як завжди?";
  • "Ну нарешті, дочекалися! Сподіваюся, перенесень більше не буде".

Крім того, у коментарях розгорілася дискусія довкола українського дубляжу – одні підтримують позицію телеканалу, інші вважають, що варто було залишити мову оригіналу, тобто російську:

  • "Це погано, буде що попало, голос не співпадатиме з артикуляцію і так далі. Краще б залишили як було";
  • "Так, звичайно, не так буде сприйматися інший голос, але все ж підтримую думку ТБ, адже в нашій країні виключно повинна бути українська мова на всіх телеканалах";
  • "Класно, що українською мовою".