4 березня мала відбутися прем'єра "Холостяка-12", де головним героєм був 32-річний Алекс Топольський, який повернувся з США, щоб знайти кохання в Україні. Після фіналу чоловік вирушив у заплановану поїздку. Та він не встиг повернутися в Україну, щоб реалізувати все заплановане.

Важливо Саніна, Кароль, Дорофєєва та солістка Go_A заспівали на матчі Легія – Динамо: потужне відео

Чим зараз займається Алекс Топольський

Вранці 24 лютого чоловік був за кордоном. Перед цим декілька тижнів стежив за новинами, але в перші години все одно не вірилося, що Росія розпочала війну: "Однак повідомлення та відео, які мені скидали мої друзі, що залишилися в Києві, не залишали сумнівів – це війна".

Тоді Алекс приєднався до команди міжнародної гуманітарної організації HOPE Worldwide.

Ця жорстока війна з першого дня змусила українок залишити свої домівки і виїхати з країни, рятуючи дітей від російських окупантів. Я розумів, що багато хто з них їде в нікуди, не маючи родичів або знайомих за кордоном, і вирішив, що буду їм допомагати разом з HOPE Worldwide,
– прокоментував Алекс.

HOPE Worldwide з 1991 році допомагає біженцям з різних країн світу, розміщує їх в готелях і санаторіях Молдови. Українки з дітьми там можуть перебувати декілька місяців. Зараз Алекс шукає донорів для організації. Для цього звертається до західних бізнесменів, організацій, знайомих. Також він показує світові кадри війни Росії проти українського народу.

Про Алекса тут Новий "Холостяк-12" Алекс Топольський: біографія головного героя романтичного шоу

"Дуже мотивують люди, яких я бачу поруч із собою. Мотивує можливість допомогти Україні пережити цю катастрофу. Ми неодмінно переможемо, бо в нас у країні дуже сильні лідери, неймовірного духу люди з високим рівнем патріотизму, які готові померти, захищаючи свої сім'ї та рідну землю. Я вірю, що скоро над Україною знову буде мирне небо, і ми зможемо повернутися до наших звичних справ. І обов'язково всі разом подивимося новий сезон "Холостяка"!", – поділився Топольський.

Алекс Топольський показує війну: дивіться відео онлайн