У п'ятницю, 25 листопада, на екрани вийшов один з найочікуваніших випусків реаліті-шоу "Холостячка", в якому Злата Огнєвіч привела трьох учасників у свій дім. На чоловіків – Дмитра Шевченка, Макса Тарапату та Андрія Задворного – чекав справжній допит від рідних співачки – мама Галини, тата Леоніда, сестри Юлії та її бойфренда Євгена. Чи готова сім'я віддати зірку заміж бодай за одного з них, розкриваємо нижче.

Це обговорюють усі "Холостячка" 2 сезон 12 випуск: гарячі побачення в Тунісі та фінальний вибір Злати Огнєвіч

Знайомство Макса з сім'єю Злати Огнєвіч

Максим Тарапата – перший, кого "Холостячка" наважилась представити родині. Перед зустріччю він влаштував Златі розкішний сюрприз – привів дівчину в ювелірну майстерню, аби разом виготовити кольє з парою птахів. Учасник сподівається, що ця прикраса стане символом вірності в їхніх стосунках.

Злата Огнєвіч з Максом у ювелірній майстерні / Фото СТБ

Сім'я артистки тепло прийняла Максима. Він завалив пані Галину подарунками, тому підкорив її з першого погляду. На спілкуванні з батьком Злати, за приготуванням шашлику, учасник заявив, що любить його доньку. Пана Леоніда це насторожило, але він повірив у щирість цих почуттів.

Від батька Злати Макс дізнався, що вона не могла побудувати сім'ю, бо жоден з кавалерів не приймав її сценічну кар'єру. Натомість мама дівчини попередила, що її донька дуже вперта, адже вдалась у тата.

До теми Андрій Задворний – переможець "Холостячки": біографія обранця Злати Огнєвіч

Якщо батьки "Холостячки" були м'якими з чоловіком, то сестра Юлія влаштувала справжній допит. Її збентежило те, що Макс не буде боротися за Злату, якщо вона не вибере його у фіналі. На думку дівчини, це свідчить про те, що почуття не такі сильні.

Я в захваті. Було так легко й природно спілкуватися з твоїми рідними, так одразу прийняли мене,
– підсумував Макс.

Після зустрічі з батьками Златі Огнєвіч здалось, що учасник під неї підлаштовується, розчиняється у ній. Однак Макс це заперечив.

Злата Огнєвіч з Максом на знайомстві з батьками / Фото СТБ

Радимо прочитати "Холостячка" 2 сезон 10 випуск: як пройшло знайомство Злати з батьками чоловіків

Знайомство Діми з сім'єю Злати Огнєвіч

З Дмитром "Холостячка" зустрілась на Пішохідному мосту в Києві. Він запропонував спробувати банджі-джампінг удвох. Проте сюрприз провалився – через страх дівчина спасувала. Чоловік вчинив гідно – підтримав її, але Злата назвала це "ганьбою року".

Злата Огнєвіч на побаченні з Дмитром / Фото СТБ

Після емоційного побачення Дімі було важко йти на контакт з рідними співачки, але вона всіляко його підтримувала. Учасник розслабився після того, як Злата Огнєвіч розхвалила його за досягнення у спорті й розповіла, що вони з її батьком земляки – обоє з Олександрії.

Пані Галина запросила чоловіка на прогулянку з песиком, під час якої вони обговорили вкрай інтимні запитання:

  • мама Злати дізналась, що останні півтора року Дмитро самотній, але давно мріє про сім'ю з дружиною і дітьми;
  • вона зрозуміла, що в бізнесмена чудові стосунки з батьками, братом і племінницею;
  • пані Галина розсекретила, що Злата шукає чоловіка, схожого на батька – чесного, надійного, цілеспрямованого, з почуттям гумору.

Діма – це людина, яка прийшла вирішувати свою долю. Хочеться вірити, що він буде тією надійною опорою, на яку вона зможе покластися,
– наголосила мама "Холостячки".

Натомість батька насторожило те, що Дмитро не планує купувати своє житло в Києві. Це нібито свідчить про його неготовність до серйозних стосунків. Ба більше, на його думку, чоловік дуже ревнивий, тому захоче підлаштувати Злату під себе.

Не пропустіть Злата Огнєвіч відповіла на критику щодо вибору чоловіків на "Холостячці"

Сімейний день завершився традиційним допитом від Юлії. Дівчина запідозрила, що на "Холостячку" Діма прийшов за піаром і впізнаваністю, однак він це заперечив. Крім того, сестра Злати не відчула, що чоловік по-справжньому закоханий.

Діма дуже гідно тримав удар. Молодець, я ним пишаюсь,
– зауважила "Холостячка".

Злата Огнєвіч з Дімою на знайомстві з батьками / Фото СТБ

Знайомство Андрія з сім'єю Злати Огнєвіч

Перед зустріччю з батьками Злати Андрій наважився попрощатися з минулим – звести парне татуювання, яке зробив з колишньою дівчиною. "Холостячка" оцінила цей вчинок.

Злата Огнєвіч з Андрієм у тату салоні / Фото СТБ

Далі вона запросила його на картинг з сестрою і її бойфрендом Євгеном. Він підкорив дівчину шаленою енергетикою та ефектною зовнішністю, адже нібито Златин типаж. Юлію вразило те, що Андрій досі сумнівається в головній героїні. На його думку, "Холостячка" для неї – це стовідсотковий піар, а від чоловіка їй потрібна тільки дитина, а не повноцінна сім'я.

У домі пан Леонід запропонував посмажити рибу, яку довелось чистити його ймовірному зятю. Він справив на чоловіка не надто хороше враження, адже видався нехазяйновитим і легковажним. На тет-а-теті з мамою Злати Андрій відверто зізнався, що поки не готовий до дітей зі Златою.

Я побачила врівноважену спокійну людину,
– прокоментувала пані Галина.

Після знайомства з сім'єю "Холостячка" влаштувала Андрію "розбір польотів". Її дуже розчарувало, що він не впевнений у щирості її намірів на проєкті. Чоловік не став виправдовуватися й підтвердив свої сумніви.

Злата Огнєвіч з Андрієм / Фото СТБ

Після знайомства з трьома учасниками "Холостячки" сім'я Злати Огнєвіч зробила свої висновки:

  • Максим Тарапата найбільше сподобався мамі та сестрі головної героїні, адже видався наповненим, глибоким і надійним. Натомість пан Леонід вважає, що чоловік підлаштовується під його доньку, щоб перемогти в проєкті;
  • Андрій Задворний підкорив рідних співачки своїм життєвим досвідом, бо вже був одружений і виховує донечку. Вони схарактеризували його як серйозного і відповідального;
  • Дмитро Шевченко викликав найбільше сумнівів у родини Злати. Сестра співачки переконана, що в них немає нічого спільного, а мамі здається, що учасник не закоханий в її доньку.

Непередбачувано Фаворит Злати Огнєвіч повернеться на "Холостячку": бурхлива реакція мережі

Церемонія троянд

На церемонію троянд перед фіналом "Холостячки" увірвався Роман Свечкоренко, якого Злата Огнєвіч випровадила в 6 випуску. Вона дозволила психологу повернутися на проєкт у будь-який момент, якщо він офіційно оформить розлучення з ексдружиною.

Першим бутоньєрку отримав Дмитро Шевченко, бо головну героїню "шалено тягне" до нього. Другим був Андрій Задворний, стосунки з яким вона хоче розвивати. Так, Максим Тарапата покинув шоу за крок до фіналу, а Роман отримав третю бутоньєрку та шанс на побачення в 12 випуску.