Поки шанувальники романтичного реаліті-шоу пильно спостерігають за розвитком стосунків Алекса Топольського з учасницями "Холостяка", стало відомо про нові стосунки переможця "Холостячки-2". Андрій Задворний заінтригував новими стосунками.

Читайте також Вікторія Варлей з "Холостяка" відповіла, звідки в неї гроші на розкішне життя в Маямі

Андрій Задворний має нові стосунки

Переможець реаліті-шоу, у якому брала участь співачка Злата Огнєвіч, опублікував романтичне фото на особистій сторінці. Андрій Задворний сидів на тлі заходу сонця в обіймах з невідомою дівчиною.

Пару сфотографували разом зі спини, тому обличчя коханої Андрія не видно. Ймовірно, він не хоче говорити про свої стосунки. У підписі до кадру він залишив тільки емоджі у вигляді серця.


Андрій Задворний з дівчиною / Фото з інстаграму Андрія Задворного

Деякі шанувальники запідозрили, що насправді Андрій міг зробити фото з донькою. Але він спростував ці думки, написавши, що дівчинка набагато нижча зростом. Фани бажають Задворному щирого кохання.

  • "Яке тепле фото. Андрію, любові тобі чистої та справжньої. Хай поруч буде та, яка завжди буде за тебе, поруч з тобою і на твоїй стороні при будь-яких обставинах";
  • "Зичу вам всього найкращого з тою людиною, яка поруч з вами!!!";
  • "Сподіваюся, що ці відносини виправдають ваші очікування! Взаємного та щирого кохання вам";
  • "Щасливого та взаємного кохання";
  • "Гарне фото";
  • "Андрію, вітаю! Щоб все було так, як хочеш ти. Щоб тебе кохали та цінили".

Як завершився 2 сезон "Холостячки"

У фіналі романтичного проєкту Злата Огнєвіч обрала Андрія Задворного. Але поза камерами їхні стосунки тривали недовго – через півтора місяця переможець шоу зізнався, що не кохає артистку.

Цей розрив був дуже болючим для Злати, вона навіть зверталась з цього приводу до фахівця. Але зірка продовжила спілкування з іншим учасником – Максимом Тарапатою. Вони часто з'являються разом на публіці, але про стосунки не говорять.