У 2 випуску "Холостячки" можливість поспілкуватися з головною героїнею мали 16 чоловіків, які на першій вечірці отримали від неї бутоньєрки. Та не зі всіма Злата змогла знайти спільну мову. Учасників, з якими не бачить майбутнього, вона відпустила.

Важливо "Холостячка" 2 сезон 2 випуск: побачення з Романом у басейні з пелюстками троянд, зізнання Ігоря

Першим проєкт покинув Ігор, який самостійно виявив таке бажання. Чоловік заявив, що цілеспрямовано йшов на "Холостячку" на такий термін. Злата дізналася, що раніше він вже був учасником реаліті-шоу про стосунки на інших телеканалах. За словами чоловіка, таким чином він шукає своє кохання. Виконавиця не повірила йому й наголосила, що більше не хоче спілкуватися.


Ігор Присяжнюк покинув проєкт / Фото з інстаграму шоу "Холостячка"

Зверніть увагу "Холостячка" 2 сезон: всі учасники романтичного шоу

Злата Огнєвіч також прийняла рішення попрощатися з Євгеном. Чоловік любить, коли жінка першою проявляє ініціативу, однак "Холостячка" вже була в таких стосунках і не хоче повторювати їх.


Євген Селютін покинув проєкт / Фото з інстаграму шоу "Холостячка"

У 3 випуску реаліті-шоу "Холостячка" за серце Злати Огнєвіч продовжать боротися 14 чоловіків. Кому з них вдасться продовжити історію кохання, а кого дівчина відпустить назавжди – дізнаємося вже через тиждень.