Американська модель та зірка реаліті-шоу Хлої Кардашян зовсім скоро стане мамою вдруге. Вона скористалась послугами сурогатного материнства.

Читайте також Кім Кардашян з сестрами відреагувала на війну Росії проти України: вони моляться за нашу державу

Хлої Кардашян стане мамою вдруге

Модель очікує дитину з листопада, а її батьком є Трістан Томпсон, колишній бойфренд знаменитості. Наразі пара виховує доньку Тру.

Ми можемо підтвердити, що у Тру буде брат або сестра, які були зачаті в листопаді. Хлої неймовірно вдячна надзвичайній сурогатній матері за таке прекрасне благословення,
– поділились представники зірок.

"Хлоя та Трістан не разом і не спілкувалися з грудня, окрім питань спільного виховання. Дитина була зачата від сурогатної матері до того, як Хлої та громадськості стало відомо, що Трістан став батьком дитини від іншої в грудні", – додають джерела.


Хлої Кардашян з донькою / Фото з інстаграму зірки

Стосунки Хлої Кардашян і Трістана Томпсона

  • Світська левиця почала зустрічатися з баскетболістом у 2016 році. Згодом вона завагітніла, але тільки на останньому місяці дізналась про його зради.
  • Хлої Кардашян дала другий шанс бойфренду і пробачила йому. Та згодом знову дізналась про зраду – цього разу з подругою Кайлі Дженнер. Це було останньою краплею у стосунках зі спортсменом, тож пара розійшлась.
  • Зірка продовжувала підтримувати зі зв'язок з ексом: запрошувала на свята і давала зустрічатися з донькою. Влітку 2020 року стало відомо, що вони знову разом. У мережі навіть з'явилися чутки про заручини – Хлої засвітила на знімках розкішну обручку.
  • Кардашян зізнавалась, що хотіла б знову народити дитину від свого бойфренда. Але влітку 2021 року дізналась про ніч, яку Томпсон провів з трьома іншими жінками й знову розійшлась з ним.