У лютому гурт "Без Обмежень" презентував новий альбом "5хвилин" та вирушив у тур Україною на його підтримку. Позаду 16 концертів – солдаути, аншлаги, сотні глядачів у кожному місті, навіть там, де гурт виступав вперше. Цього разу "Без Обмежень" відвідали всі головні регіони України, але залишилось ще багато міст, де чекають прихильники і куди музиканти планують приїхати, тож тур буде продовжено восени. А наразі гурт готується до особливого концерту – 23 квітня в Києві.

Альбом "5хвилин" став третім студійним альбомом "Без Обмежень". Для його запису гурт запросив досвідченого саундпродюсера Артура Данієляна, який додав нового оригінального звучання. Публіка та журналісти зустріли альбом дуже позитивно. Сингли "5хвилин" та "Тону" можна почути на багатьох радіостанціях України, а кліп на пісню "Тону", який нещодавно презентував гурт, одразу полюбився глядачам та стрімко набуває популярності, з’являючись в ефірах українських телеканалів та набираючи перегляди онлайн.

На київській презентації разом з "Без Обмежень" на сцені з’являться музиканти, які брали участь у записі альбому "5хвилин" (при записі використовувалися віолончель та дуже рідкий та незвичний інструмент – терменвокс). Це надасть особливого звучання живому виконанню пісень. Музиканти пообіцяли, що крім нового матеріалу, 23 квітня можна буде почути композиції і з двох попередніх студійних альбомів.

Сергій Танчинець, фронтмен "Без Обмежень":

Нарешті, ми презентуємо "5хвилин" у Києві. Ми дуже довго цього чекали! Сподіваємось, альбом сподобається киянам, як і решті України. Але трохи хвилюємось, бо для нас концерти в Києві – завжди особливі.

Позитивне запрошення від "Без Обмежень"

Попереду у "Без Обмежень" – насичене фестивальне літо: Razomfest, Atlas Weekend, Respublica, "Бандерштат", "Файне місто", "Тарасова Гора", "Импульс фест" – вже більше 10 підтверджених фестів.

Слухайте також: "Без Обмежень" презентували загадковий відеокліп