Це – романтична та прониклива історія кохання, історія про неможливість бути без коханої людини. Маленьке кіно про любов, яке нікого не залишить байдужим. Режисер кліпу – відомий український кліпмейкер Олег Борщевський, з яким у гурт працює вже не вперше.

Олег Борщевський, режисер:

Ця історія про почуття, які вбивають. Про те, що складно бути поруч, але неможливо розлучитися. Про пристрасть, яка спалює зсередини. На роль романтичної героїні була обрана чудова українська актриса Вікторія Карпінська (Токманенко). За художність відеоряду відповідав один з топових українських операторів Дмитро Перетрутов. Декораціями займалася команда художників на чолі з Віктором Бучковським.

Сергій Танчинець, фронтмен "Без Обмежень":

Кліп знімав наш друг Олег Борщевський, з яким ми знімали, мені здається, це вже четверту відео-роботу. Було дуже цікаво працювати – дуже гарна локація, цікава романтична історія. Це класична історія про кохання, про взаємовідносини між чоловіком та жінкою – насправді вічна тема, яка завжди була, є і буде актуальною.

Вiкторiя Карпiнська – актриса театру та кіно, знімається в серіалах, кліпах і рекламі, грає в Молодому театрі і театрі "Сузір’я" – теж поділилась враженнями про зйомки:

Все пройшло відмінно! Сергій мені імпонує своєю мужністю – цього дуже не вистачає в українському шоу-бізнесі! Рада була роботі разом і бажаю групі "Без Обмежень" великих успіхів!

Знімальний процес, як годинниковий механізм – залежить від численних деталей, які працюють єдино. Для роботи над кліпом зібралась команда професіоналів, які створили цілий світ, в якому живуть персонажі кліпу.

"Без Обмежень" – "Тону"

Гурт "Без Обмежень" закінчує першу частину туру на підтримку альбому "5хвилин" великим концертом у київському клубі "Атлас" 23 квітня. Позаду 16 концертів – аншлаги, сотні глядачів у кожному місті, навіть там, де гурт виступав вперше. А попереду – фестивальний сезон.

Слухайте також: "Без Обмежень" презентували загадковий відеокліп