Першими почути пісню мали змогу фани на сторінці гурту в "Вконтакті". 28 вересня відбулась презентація на сайті 24.ua.

СЛУХАЙТЕ "5ХВИЛИН"!

Інколи, навіть п’ять хвилин без коханої людини можуть здаватися нестерпними і нескінченними, як вічність. Саме про кохання, його втрату та неможливість повернути минуле – нова пісня "5хвилин". Тонка лірика, вишукане звучання – схоже, на прихильників гурту чекають цікаві відкриття.

Сергій Танчинець, фронтмен гурту:

Ми весь час знаходимось у пошуку. Ось і зараз вирішили трохи проекспериментувати – з формою, з саундом. До роботи над піснею ми долучили досвідченого саунд-продюсера Артура Данієляна, з яким давно хотіли попрацювати. І він точно вловив те, чого ми хотіли від пісні. Крім інших інновацій, до традиційного набору музичних інструментів гурту додалася віолончель. І, здається, це було правильне рішення! Пісня вийшла по-справжньому ніжною та ліричною.

Музика – Сергій Танчинець
Слова – Сергій Танчинець, Ганна Танчинець-Стефанська
Саундпродюсер – Артур Данієлян

Ця осінь стала для "Без Обмежень" бурхливою і насиченою подіями – нове відео на пісню "Без Неї Ніяк", участь у популярному шоу "Х-фактор", а попереду – великий тур Україною. Гурт дасть концерти в 9-ти містах. Цього разу, крім улюблених хітів, музиканти виконають нові пісні з майбутнього альбому.

Довідка
"Без Обмежень"
розпочали виступати в закарпатському місті Мукачево, де вперше заявили про себе широкому загалу 14 січня 1999 року. У 2007-му гурт випустив альбом "Underground" та зняв дебютне відео з однойменною назвою. У квітні 2015-го завершилася робота над альбомом #DИХАЮТОБОЮ. До диска увійшло 10 треків, серед яких вже добре знайомі композиції "Налий мені вина", "Зима" та "Мамині Слова". На сьогодні гурт "Без Обмежень" презентував більше 40-ка пісень, 8 кліпів, написав саунд-трек до фільму Олега Борщевського "Німфо", який було показано в Канах, та навіть гімн спортивної команди.

Читайте також: Українські співаки вразили суддів польського шоу-талантів