Напередодні відео з’явилось на сторінках гурту в соцмережах, в той же день відбулася його презентація в ефірі телеканалу української музики М2.

Це відео стало продовженням тенденції, яка намітилася в кліпі гурту на пісню "Зима". В її основі – таємниця, загадкові події, які після перегляду залишають більше питань, ніж відповідей і спонукають передивлятись його знову у пошуках відгадки.

"Без Обмежень" – "Без неї ніяк" (прем'єра-2016)

У кліпі на пісню "Без неї ніяк" події розгортаються у лісі (зйомки відбувались неподалік від Київського моря). Все починається, як звичайна романтична історія, але потім стали відбуватися дивні і навіть лякаючи речі. Відео знято з використанням класичних кінематографічних прийомів і планів.

Сергій Танчинець, фронтмен "Без обмежень" – про ідею кліпу:

Час від часу кожному з нас хочеться бути самим собою. Навіть, не усвідомлюючи, чим ми є насправді. І куди нас може завести наша підсвідомість. Тут – і наші потаємні бажання, страхи, мрії, сни... Коли ми починали зйомку, то самі не знали, чим це закінчиться. Була лише загальна ідея, настрій. Але ми точно не хотіли йти по шляху класичних, форматних кліпів. Нам цікаво експериментувати, пробувати щось нове. Результатом ми задоволені. Але вже є бажання рухатись далі, вже працюємо над новим матеріалом.

Влад Плеханов, режисер – про зйомки кліпу:

Все розпочиналося пізно ввечері в Макдональдсі на Петрівці. Ми зустрілися з Сергієм і поділилися своєю ідеєю, яка включала в себе стандартну романтичну лінію з домішками якихось гострих захоплюючих деталей... Після тривалих обговорень дійшли висновку, що було б круто зробити щось трешове і незвичне. Буквально за день ми повністю затвердили ідею та вже на наступний день, о 4-й ранку, не витративши на сон ні години, поїхали на локацію. Особливо запам’ятався кіт на ім’я Гром. Він достойно все витримав, був найтерплячіший з усіх. Виконав все, що від нього вимагалося. На знімальному майданчику панувала дуже крута атмосфера – всі допомагали один одному, як велика дружня родина!

Кліп знято молодою талановитою командою. В роботі над ним та в зйомках брали участь: режисер – Влад Плеханов, 2-й режисер, продюсер – Сергій Швець, оператор-постановник – Дмитро Пшец, техніка – Олексій Кардаш, оператор коптера – Дмитро Довженко,фото – Ліда Кучер, актор – Ніко Піцхелаурі, актриса, дівчинка – Євгенія Веремійченко, актриса – Наталя Коломієць, співавтор сценарію – Ганна Танчинець-Стефанська.

Дивіться також: Лідер "Бумбоксу" показав антидепресивне відео