Учасники міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2021 вирушають до Роттердама, де вже завершена робота над головною сценою. Гурт Go_А поділився світлиною, зробленою в аеропорті.

До теми У Роттердамі встановили головну сцену Євробачення-2021: перші фото

Гурт Go_А вирушає до Роттердама

Учасники колективу розгорнули великий банер із зображенням Євробачення, а перед собою тримали український прапор. Разом з собою Go_А взяли необхідні музичні інструменти та обладнання.

"Суспільне" повідомило, що вже наступного дня на гурт чекає пресконференція з журналістами, а також перша репетиція.

Більшість часу Go_А та інші учасники пісенного конкурсу проводитимуть в готелі через пандемію коронавірусу. Однак український гурт відвідає 2 екскурсії – в Роттердамі та Амстердамі.

Етнофольк група Go_A через 10 днів, 18 травня, виступить з піснею Shum у першому півфіналі під номером 15. На відкритті конкурсу вони пройдуться урочистою доріжкою, яка цьогоріч матиме бірюзовий колір.


Гурт Go_А вирушає до Роттердама / Фото з інстаграму "Суспільного"

Євробачення-2021: що відомо

  • Міжнародний пісенний конкурс пройде 18 травня (перший півфінал), 20 травня (другий півфінал) і 22 травня (фінал). За даними букмекерів, українці можуть посісти 17 місце в конкурсі.
  • Через пандемію коронавірусу, Євробачення не проходитиме в традиційному форматі. Цього разу захід відбудеться за сценарієм "B" – з приїздом артистів в Роттердам, але з меншою кількістю журналістів і людей в команді кожного учасника.
  • Учасники конкурсу можуть виступати зі своїх країн. Однак для цього їм треба записати наживо у студії номер. Так вже вирішила зробити Австралія.
  • Відомо, що в Роттердамі у концертному залі Ahoy шоу побачать лише 3,5 тисячі осіб – 20% місць у залі. На конкурс допустять тих, хто придбав квитки ще у 2020 році. Глядачі мають дотриматися й інших умов – показати негативний тест на COVID-19, отриманий не раніше ніж за добу, у залі події мати захисні маски.