Чи не найголовніше, що багатодітний батько Григорій Решетник не пакує тривожні валізки й не скуповує квитки за кордон. Він з сім'єю – трьома синами та дружиною Христиною – залишається в Києві й продовжує працювати над телепроєктами.

Не пропустіть "Дайте моїй країні спокій": зірки емоційно відреагували на рішення Путіна визнати бойовиків

За словами ведучого, ніч на 22 лютого, як і для пів країни, була для нього майже безсонною. Однак після 3-4-годинного сну він зібрав дітей до школи, а сам поїхав на зйомки. Так, Григорій Решетник живе звичним життям і знаходить сили радіти дрібницям. Наприклад, прекрасній, майже весняній погоді.

Як Григорій Решетник відволікається від тривожних новин

Зірка радить хоч на кілька годин забути про ґаджети та новинну стрічку, а натомість зайнятися хатніми справами, піти на роботу, вийти на свіже повітря та поспілкуватися з людьми. Сам він зараз на телестудії, тож відволікається роботою.

Щоб відволіктися від панічних настроїв, забудьте на декілька годин про новини. І найголовніше – робіть те, що залежить від вас. Віримо, працюємо, не панікуємо. Я переконаний, правда переможе,
– заявив Григорій Решетник.

Григорій Решетник дав поради українцям / Відео з інстаграму шоумена

До теми Маша Єфросиніна розповіла, чи тікатиме в разі нападу Росії

"Коханий, дякую тобі за твої слова", – підтримала його дружина Христина у коментарях. Фани теж дякують Григорію Решетнику за оптимізм і віру в краще:

  • "Важливі слова";
  • "Натхнення та сил нам! Дякуємо за підтримку";
  • "Дякуємо за такі слова, дуже важливо не панікувати";
  • "Спасибі, Гришо, нам усім зараз потрібна підтримка";
  • "Без паніки, підтримую. Все буде добре";
  • "Разом ми сила".