Увесь світ готується проводжати непростий 2020 та зустрічати Новий 2021 рік. Напередодні свята у всіх вистачає клопотів, а в дружини ведучого шоу "Холостячка" Григорія Решетника їх втричі більше. На особистій сторінці в інстаграмі Христина розповіла, як готувалась до Нового року з трьома синами.

До теми Григорій Решетник підкорив різдвяним фото з дружиною і трьома синами: милий кадр

Дружина Григорія Решетника про новорічну метушню

Блогерка зізналась, що за 10 днів до Нового року встигла підготувати Дмитра та Івана до ранків у дитячому садочку та школі. Попри те, що Христина Решетник самотужки доглядає за одномісячним сином Олександром, у відповідальний для хлопців момент вона була поряд і разом з ними насолоджувалась атмосферою на дитячих святах. Батьки навіть зуміли заздалегідь придбати подарунки нащадкам і рідним.

Троє дітей – не двоє, скажу я вам. Але нам все вдалося. Діти щасливі, а це головне, – зізналась Христина Решетник.

Вона повідомила, що на вихідних у Києві з'явились її батьки та батьки чоловіка Григорія Решетника. Багатодітна матуся заінтригувала, що рідні приїхали з Миколаєва та Івано-Франківська до столиці для важливої події. Фоловери припустили, що сім'я зібралась для хрещення наймолодшого Олександра. Однак відповідати на численні припущення користувачів у коментарях Христина Решетник не поспішає.

Для перегляду всіх фото і відео гортайте вправо