Телеканал "1+1 Україна" підтвердив початок роботи над 13 сезоном вокального проєкту. "Голос країни" обіцяв розширювати кордони: новий сезон будуть знімати у Польщі.

Дивіться також Лідерка головних музичних чартів: розсекретили ім'я четвертого тренера нового "Голосу країни"

"Голос країни" знімають у Польщі

Як повідомляє канал, 13 сезон стане "європейським", адже над ним працюватиме команда України та команда Польщі. З українського боку це Big Brave Events (підрозділ 1+1 media).

"Голос країни-13" об’єднає українців з усіх куточків світу на знімальному майданчику у Польщі. Сезон транслюватиметься українською мовою як в Україні, так і в Польщі на знак підтримки всіх українців, які були змушені залишити свої домівки після повномасштабного вторгнення Росії,
– повідомляють представники каналу.


"Голос країни" / Фото з інстаграму шоу

Поляки погодилися знімати український "Голос" безплатно

Польський портал Gazeta.pl повідомив, що з польського боку над українським "Голосом" працюватиме один з найпопулярніших мовників – TVP (Telewizja Polska). Там підтвердили, що Україна має ліцензію на проєкт, але в каналу "1+1" немає "ні виробничих, ні впроваджувальних, ні бюджетних можливостей для створення такого проєкту".

Ми зробимо це безкоштовно. Україна зараз не має потужностей для його виробництва, то чому б нам не допомогти їм?
– сказав президент TVP.

Там додають, що українська сторона отримає готовий продукт у рамках бартеру. Водночас полякам не потрібно турбуватися про свій "Голос". Канал працюватиме одразу у трьох форматах The Voice – "Голос Польщі", "Голос Польщі. Діти" і український "Голос країни".

  • Нагадаємо, про зйомки нового сезону українського вокального шоу в Польщі вже "спалився" Юрій Горбунов. Ще тоді він казав, що польські друзі підставили українцям плече.
  • 13 сезон "Голосу країни", за планом, повинен бути готовий восени цього року. Глядачам вже відомі імена всіх 4 зіркових тренерів: це лідерка The Hardkiss Юлія Саніна, продюсер Іван Клименко, співачка Надя Дорофєєва та артист Артем Пивоваров.