Прем'єра нового сезону шоу "Голос країни" відбудеться вже у вересні. 13 сезон назвали європейським, адже його знімають у Польщі.

Дивіться також Різні погляди, – Юрій Горбунов зізнався, чи спілкується зі своїм кумом Потапом

Юрій Горбунов про те, як виїжджають чоловіки

Ведучий "Голосу" Юрій Горбунов розповів, що цього сезону учасниками можуть бути тільки українці. Він пояснив, що чоловіків у знімальній команді та серед учасників значно менше.

Все, що стосується "Голосу" – це Міністерство культури. До речі, з нашої групи виїхали далеко не всі чоловіки. Не всім дали дозвіл. Наша компанія людей, яка виїжджала від телеканалу та Міністерства культури, чоловіків – відсотків 20, все решта дівчата,
– заявив шоумен.

Горбунов розповів, що учасників-хлопців приблизно так само 20%. У проєкті взяли участь ті, хто вже живе за кордоном, а також виконавці з України: їм дозвіл також надав Мінкульт. Та він тимчасовий – діє тільки на період перебування у шоу.

"Не можу сказати, що хлопців мало, але там дуже багато хлопців, які наразі живуть за кордоном. Є ті, хто їхали з України, їм Мінкульт давав дозвіл".

На думку Юрія Горбунова, вокальний конкурс – це "культурна пігулка" для українців. Він пояснив, чому шоу важливе.

У ворога така задача і стоїть – загнати нас у бомбосховища. Щоб все було закрито, театри були закриті, телебачення, кіно не працювало. Щоб ми сиділи налякані, злі, голодні, холодні, босі, і вимагали від влади припинити війну. Саме тому "Голос" потрібен, щоб культурна історія працювала, особливо в тому випадку, коли її фінансують наші колеги,
– каже ведучий.

Інтерв'ю з Юрієм Горбуновим: дивіться відео онлайн

Що відомо про 13 сезон "Голосу"

  • Ще у березні команда "Голосу країни" розпочала працювати над шоу. Зйомки відбуваються у Європі: над сезоном працює українська команда та польський мовник, який надав свої ресурси безплатно. Шоу транслюватимуть в обох країнах українською. Прем'єра 13 сезону – 3 вересня.
  • Глядачам вже відомі імена всіх 4 зіркових тренерів: це лідерка The Hardkiss Юлія Саніна, продюсер Іван Клименко, співачка Надя Дорофєєва та артист Артем Пивоваров.
  • Команда відзняла вже перший етап шоу – "сліпі прослуховування". На сцену проєкту вийшло 60 різножанрових вокалістів, які мали здивувати тренерів та глядацьку залу своїми голосами. У цьому сезоні конкурсу команди суддів складатимуться з 10 співаків.