20 листопада відбувся 12 випуск "Голосу країни", в якому обрали переможця. Суперфінал, що відбувся в метро під час війни, вразив суддів вокального шоу інших країн. Тому вони підготували сюрприз для учасників.

До теми "Пташка" Катерина Поліщук заспівала у суперфіналі "Голосу країни": проникливе відео

Світові зірки "Голосу країни" підтримали українців

У прямому ефірі вокального проєкту показали команду зіркових тренерів The Voice США – Гвен Стефані, Камілу Кабельо, Джона Ледженда, Блейка Шелтона та ведучого Карсона Дейлі. Вони зворушливо звернулися до українців.

Від сім'ї "Голосу" тут, у США – сім'ї "Голосу в Україні". Хочемо побажати вам удачі у фіналі сезону. Ми підтримуємо вас, наші серця з вами,
– сказав ведучий.

"Ви в наших думках в ці тяжкі часи. І ми вражені тим, що незважаючи ні на що – ви продовжуєте творити музику. Бережіть себе!" – підтримали українців журі Норвегії.

Окрім того, зі словами підтримки звернулись безліч інших зірок "Голосу країни" в різних країнах – це і Польща, Литва, Уругвай, Нідерланди, Болгарія.

Світові зірки "Голосу" підтримали Україну: дивіться відео

Що відомо про 12 ефір "Голосу країни"

  • Останній випуск поділився на два етапи, в яких глядачі обирали своїх фаворитів. До завершального етапу пройшов Давид Маскиса, Василь Палюх, Марія Квітка і Сергій Соловйов.
  • Переможницею проєкту стала Марія Квітка, яка була в команді "Другого шансу". Що відомо про дівчину та деталі її творчого шляху дізнавайтесь тут.
  • Як і зазвичай, фінал пройшов не без обговорень напередодні. У мережі захейтили "Голос країни" через незручності, які виникли через закриту станцію метро, де проводили шоу. Також людей обурила недоречність – коли країна сидить без світла, зірки – під світлом софітів. Катя Осадча на це відповіла.