У суперфіналі 12 сезону "Голосу країни" зійшлися одразу 16 найкращих вокалістів з чотирьох команд, передає 24 канал. До другого етапу пройшли лише четверо – Давид Маскиса, Василь Палюх, Марія Квітка та Сергій Соловйов. Саме Марія Квітка з команди "Другого шансу" набрала найбільшу кількість глядацьких голосів і перемогла у вокальному проєкті.

Читайте також Переможець Голосу країни 12 сезон: біографія Марії Квітки

Переможець Голосу країни 12 сезон – Марія Квітка

Насправді я в шоці трошки, але мені б хотілося нам усім сьогодні побажати нашої єдиної великої перемоги. Тому що всі ці речі не мають для нас ніякого сенсу, якщо ми не маємо перемоги у цій війні. А я впевнена на мільярд відсотків, що ми обов'язково все це переможемо,
– сказала Марія Квітка з кубком у руках.

Голос країни 12 сезон 12 випуск: дивіться онлайн – виступ переможниці Марії Квітки

Не пропустіть Голос країни 12 сезон 12 випуск: нашумілий суперфінал з метро та емоційний вибір переможця

Народний меценат і тренер Марії Квітки Андрій Мацола вручив їй ще один кубок на запис пісні, ротацію та кліп. "Я хочу, щоб такі молоді таланти як ти дарували радість людям своїми піснями. Бо ми наймелодійніша нація у світі. Зараз усі ми боремось за нашу свободу на передовій", – сказав він у прямому ефірі.

Після цього Марія Квітка разом з фіналістами та тренерами, а переважно з Олею Поляковою, заспівала легендарну пісню "Червона рута".

Голос країни 12 сезон 12 випуск: дивіться онлайн – "Червона рута" Марії Квітки з фіналістами та тренерами

Що відомо про 12 сезону "Голосу країни"

  • "Голос країни" – це адаптація нідерландського формату The Voice каналу RTL. Нині це шоу з приголомшливим успіхом транслюється майже в 50 країнах світу. Україна та США першими після голландців почали роботу над проєктом.
  • 12 сезон "Голосу країни" стартував під гаслом "Так звучить твоя країна", однак через повномасштабне вторгнення Росії в Україну перервався й повернувся на екрани з потужнішим меседжем – "Так звучить найспівочіша нація світу".
  • Після оголошення про повернення шоу в ефір зірковий тренер Святослав Вакарчук відмовився від участі в нових епізодах, бо бачить свою місію в тому, щоб підтримувати бійців на фронті та збирати гроші на допомогу Україні в благодійному турі ОЕ. Так, учасники його команди шляхом жеребкування опинилися в Потапа – Михайло Цар, Олі Полякової – Анна Кіндзерська, Наді Дорофєєвої – Аліє Хаджабадінова.