Минулого тижня, 1 жовтня, Світлана Лобода випустила російськомовну пісню Americano, яка облетіла музичні чарти в Москві. Після успіху в Росії, зірка приїхала в Україну.

До теми Тіна Кароль розповіла, як ставиться до виступів Лободи і Лорак в Україні

На диво, артистку радо прийняли одразу три київські радіостанції – "Русское Радио Украина", "Наше Радіо" і NRJ Ukraine. Не менш дивує те, що жоден з радіоведучих не поцікавився громадянською позицією Лободи.

"Пісня, звичайно ж, зовсім не про каву чи щасливе кохання, і з теперішнім артистки не пов'язана. Світлана зізналась, що зараз закохана. Та й кави не п'є", – написали натомість в інстаграм-профілі "Русского Радио Украина".

Світлана Лобода на українській радіостанції

Світлана Лобода на "Русском Радио Украина" / Фото з інстаграму радіостанції

Світлана Лобода на українській радіостанції

Світлана Лобода на "Нашому Радіо" / Фото з інстаграму радіостанції

Світлана Лобода на українській радіостанції

Світлана Лобода на NRJ Ukraine / Фото з інстаграму радіостанції

Цікаво Гроші не пахнуть: зірки-зрадники, які покинули Україну заради російських гастролей і нагород

Повернення Світлани Лободи в Україну

  • У липні стало відомо, що Світлана Лобода вперше за 7 років зібралась в Україну з концертом. До цього вона виступала лише на приватних вечірках і закритих заходах, зокрема на весіллі сина Оксани Марченко.
  • Перед виступом в Одесі Лобода засвітилась на радіостанціях у Києві. В ефірі "Пятниця", "Наше Радіо", "Русское Радио Украина" та NRJ Ukraine вона презентувала трек "Алло".
  • За день до концерту співачка презентувала пісню українською мовою – Indie Rock (Vogue), яка, щоправда, вийшла й російською.
  • На сольнику Світлани Лободи був аншлаг, він відбувся без жодних провокацій. Зі сцени зірка натякнула, що шкодує про гастролі в Росії, і розповіла про любов до України. Однак після цього вона продовжила музичну кар'єру у РФ.