Про трагедію в колективі співака стало відомо з його інстаграму. Він опублікував чорно-біле фото чоловіка у військовій формі.

Сумно "Плачу всю дорогу": Леся Нікітюк повідомила про горе в родині

Загинув син артиста з команди Андрія Данилка

Йдеться про сина Артура Кульповича – Еріка. Наразі невідомо, де саме це сталося і скільки йому було років.

Наші щирі співчуття артисту нашого колективу Артуру Кульповичу у зв'язку із загибеллю на фронті його сина Еріка. Слава герою! Світла пам'ять!
– опублікував Андрій у своєму інстаграмі.

Як користувачі зреагували на таку звістку

Підписники підтримали музиканта з команди Данилка. Вони висловили співчуття батькові загиблого.

  • "Пам'ятаю, як під час навчання Артур розказував про сина. Я ще тоді так здивувалась, що і тато молодий, і син вже підліток. Новина жахлива. Немає слів. Вічна пам'ять".
  • "Біль не відступає ні на мить, за кожним загиблим. Такі неймовірні українці гинуть! Найкращі! Чиїсь найрідніші, без яких не можна жити, дихати: сини, доньки, брати, сестри, чоловіки, дружини, батьки. Немає слів, щоб втішити рідних, їх просто не існує. Царство небесне герою. Низький уклін та світла пам'ять".
  • "Вічна пам'ять герою-визволителю! Ніколи не забудемо! Довіку вдячні!"
  • "Як же я ненавиджу москалів. Світла пам'ять герою".
  • "Яке може бути гірше горе, як ховати дитину?" Щирі співчуття, сил вам, щоб пережити це лихо. Велика подяка за виховання сина. Вічна пам'ять".

Хто з музикантів загинув на фронті

  • У жовтні стало відомо, що на Запорізькому напрямку загинув військовий та музикант з Івано-Франківська Андрій Чепіль. Він був саксофоністом та вокалістом у військовому оркестрі почесної варти Президентського полку. Від початку повномасштабного вторгнення музикант вступив до ЗСУ.