Майкл Бен Давид вийшов на сцену другого півфіналу Євробачення-2022 другим, після рокерів з Фінляндії The Rasmus. Публіка зустріла його бурхливими оваціями.

Увага! Онлайн-трансляція Євробачення-2022: другий півфінал

Ізраїль запалив сцену Євробачення-2022

Співака не випадково називають найепатажнішим артистом Ізраїлю. До Італії він привіз не лише запальну пісню I.M, а й феєричну постановку. На сцену в Турині Майкл Бен Давид вийшов з чоловічим балетом і нічим не поступався йому в танцях.

Євробачення-2022 другий півфінал – дивіться відео: Ізраїль Майкл Бен Давид – I.M

Представник Ізраїлю підтримує Україну на Євробаченні-2022

Батьки Майкла Бена Давида – грузинські євреї, до Ізраїлю вони емігрували з України. Тож він страшенно переймається долею нашої держави й бажає перемоги на всіх фронтах, у тому числі й на Євробаченні-2022.

Усі говорять про те, що Україна на першому місці на Євробаченні, і я кажу, що це ніщо. Вони повинні виграти все. Вони мають перемогти та відвоювати свою країну. Не тільки Євробачення. Вони мають виграти все,
– переконаний представник Ізраїлю.

У Києві досі залишаються рідні співака, з якими він постійно на зв'язку. "Ніхто не розуміє, через що вони проходять зараз. Я сподіваюсь, це скоро закінчиться", – казав Майкл на пресконференції, адже знає про звірства рашистів.

Не пропустіть Другий півфінал: легендарні The Rasmus першими запалили сцену Євробачення